2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من خیلی به شدت لاغرم حال روحیم داغونه لطفا نگید لاغرا خوبن و اینا هرکسی درحدی خوبه خیلی لاغر قیافتم عالی باشه باز لباسا نمیشینه روت استایلت بد میشع😔من یه ادم افسردم که هرکار مکنم چاق نمیشم 

بهم گفتن عرق جو یا یونجه  هس چی هس بگیر حالا نمسدونم درسته یانه اگ کسی خورده بگه

سعی کنید از مواد پرکالریِ مفید استفاده کنید   مثل آجیل   یا معجون ...

ولی اینکه بخاطر چاق شدن بخوای به توصیه بعضیا که میگن سیب زمینی سرخ شده ی زیاد   و پنیر پیتزا فراوان  و چربی بخوری  به کبد و قلب و .... اسیب میرسه ... 

ورزش کردن  و بعدش مصرف مواد خوراکی هم باعث افزایش وزن میشه  چون بدن اماده ی جذبه 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2740
مثلا روزی چن بار معجون درست کنم

بستگی داره   هر چیزی زیادش ادمو زده میکنه  روزی یکی دو تا خوبه فکر کنم ... غذا هم میخورین بالاخره 

اینو دیگه باید از مشاور تغذیه پرسید 🌹🌸

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
نخور خوردم فایده نداشت 

😔😔هیچی فایده نداره نمیشه ک کل روز بشینی بخوری بعد 1کیلوم اضاف نشی من یک هفته یه عالمه پشت سرهم پرخوری کردم خسته شدم فقط 1کیلو ک حالام انقد حالم بده همونم کم میکنم

سعی کنید از مواد پرکالریِ مفید استفاده کنید   مثل آجیل   یا معجون ... ولی اینکه بخاط ...

عزیزم میشه بگی ورزش میشه فقط راه بریم یا بدوییم اونم ورزش حساب میشخ تو خونه؟؟ممکنه چن وقت طول بکشه مثلا یک هفته پرخوری چیزی اضاف میشه؟

مثلا چیا خوردی چقد خوردی؟ چن ماهه 5کیلو اضافه کردی 

۳ ماه ۵ کیلو.

چیزای مقوی صبحانه کامل بعدش مولتی ویتامین

میان وعده میوه یا شیر

ناهار کامل بعدش امگا ۳ و ویتامین e مینداختم

بعد تمرین سیب زمینی تخم مرغ(الان اسمش میاد حالم بهم میخوره دیگه نمیتونم بخورم)

شربت شیره انگور روزی ی لیوان بزرگ و...

2706