2737
2734
عنوان

پسردارها بیان

267 بازدید | 25 پست

لطفا جواب این سوال منو بدین من 21 سالگی اقدام میکنم میخوام ببینم کسی هست 21 سالش بوده یا هست و بچش پسر باشه اخه تو جدول چینی فقط یکماه شانس پسر هست

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیستو یک سالمه ب پاستیل فکر میکنم دخترای مردم ب بچه دار شون😐 خدایا من عقبم یا اونا جلو 😁🤔

توفکرمارشمالوهم برو😁😁😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728

نه عزیزم.ربطی نداره ولی من شنیدم که اگه موقع رابطه خانوم زودتر....بشه .وبارداربشن بچه پسره البته من خودم امتحان کردم ونتیجشودیدم.الان پسرم ۱۷ ماهشه.ببخشیدانقد  رک   گفتم.

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
نه عزیزم.ربطی نداره ولی من شنیدم که اگه موقع رابطه خانوم زودتر....بشه .وبارداربشن بچه پسره البته من ...

عزیزم ممنون میدونم این راه هارو فقط خواستم موقع اقدام شانس مو تو جدول هم امتحان کنم و ببینم کیا تو 21 سالگی پسر دارن؟شما 21 سالته

خدایا شکرت
2738
من بیستو یک سالمه ب پاستیل فکر میکنم دخترای مردم ب بچه دار شون😐 خدایا من عقبم یا اونا جلو 😁🤔

من علاوه بر پاستیل به شاسخینمم فکر میکنم

اینکه الان سردشه باید بیارمش زیر پتو یا ن🙄

pinkie_pie سابق هستم 
نه عزیزم.ربطی نداره ولی من شنیدم که اگه موقع رابطه خانوم زودتر....بشه .وبارداربشن بچه پسره البته من ...

اینم ربط نداره من دوتا دارم سر هیچ کدوم اصلا ا ر نشدم  میگن کلسیم نخوری پسر میشه قرص کلسیم دی هم می‌خوردم . بنظرم همه چی خاست خداست آدم سعی خودشم بکنه خوبه . 

عزیزم ممنون میدونم این راه هارو فقط خواستم موقع اقدام شانس مو تو جدول هم امتحان کنم و ببینم کیا تو 2 ...

من ۲۰ سالمه.۱۸ سالگی باردارشدم.استرس نداشته باش عزیزم انشاالله هرچی که به صلاحته پیش بیاد.من سرپسرم خوانواده شوهرم همش میگفت دختره حتی شوهرم میگفت تادنیانیادباورنمیکنم پسره.یجورایی خدامنودوسم داشت که بچم پسرشده.کثافتا خیلی زجرم دادن.😥😥

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
2706