2733
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم 😭😭😭😭

1201 بازدید | 76 پست

داداشم برا کار رفته تهران الان تقریبا بیست روزی میشه هرچی بهش گفتیم بیا الان و تو این وضعیت خطر ناک گوش نکرد گفت من جام امنه بیخوده شلوغ می کنن اینجا خبری نیست حالا دیشب دیدم با شوهرم اس دادن یواشکی گفته بود مراقب باشین جدی تر از این حرفاست شوهرم گفته بود بیا گفته بود نمیشه من به خودم شک دارم نمیشه بیام میشم عامل ویروس 

عضو گروه 🌻رز زرد🌻 وزن فعلی 62 وزن هدف 55

همه چی دست خداست!

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

داداشم مشکل ریوی داره سیگارم میکشه دارم دیوونه میشم چیکار کنم همش بیست و شیش سالشه خدایا خودت کمکمون کن😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله چیزی نیس

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
2731
خدا بزرگ. داداش منم اصفهانه . توکل به خدا ما هم نگرانیم 

ما همش می گفتیم بیا می خندید می گفت بابا خبری نیست حالا دیدم به شوهرم اینطوری گفته گفته به ما هم نگه

2738
انشاالله که در حد یه سرماخوردگی ساده باشه من دیروز مریض بودم حتی وصیت هام رو کردم ولی الان شکر خدا ...

من چند روزه انفلوانزا داشتم شدید . اصلا نمی تونستم تکون بخورم ولی خوبم‌الان  وصیت نامه نوشتی  کرونا رو شرمنده کرده جوووون بابا

خودم تنها
عقل ادمم شرطه ها

خب داداشت بی عقلی کرده کاریشم نمیشه کرد 

پس الان باید از خدا براش کمک بخوای چون راهی نیست 

البته بهش زنگ بزن بگو آزمایش بده منفی بود مستقیم بیاد خونه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
عقل ادمم شرطه ها

به نظرتون الان چیکار کنم می خوام بهش زنگ بزن بگم بیاد به پدرمم بگم اینو گفته تا اونا هن اصرار کنن بیاد

ما همش می گفتیم بیا می خندید می گفت بابا خبری نیست حالا دیدم به شوهرم اینطوری گفته گفته به ما هم نگه

بسپارش دست خدا . بهش زنگ بزن و نکات ایمنی بکو .. من دوستای زیادی دارم تو تهران . خدا رو شکر همشون سالمن. نترس . چیزی نمیشه فقط بگو‌مواظب باش . دستت به هیچ‌عنوان‌به صورتت نزن و ماسک بزن . غذا هم خوب بخور...

خودت کدوم شهر؟

خودم تنها

خدا به همه و داداشتو و بما هم رحم کنه یا ارحم الراحمین 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2706