2733
2739
اره توبارداری سی نم شل و افتاده شد. ک شیردهی هم بدترمیکنه.  خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش عزیزم. من سوتین ترک ازین دولایه های سفتا تو خونه میبندم خیلی تاثیر داره. نبستن سوتین تو این دوره چون سینه سنگینه باعث افتادگی میشه

منم دیروز شوهرم گفت برو ورزش کن بد ریخت شدی شکم و پهلو ر اوردی    

وای چه بد

من بااینکه خیلی ناراحت بودم بدای اندامم ولی جلو شوهرم سعی میکردم بااعتمادبنفس رفتار کنم 

وقتی با نینیم صحبت میکردم و قربون صدقش میرفتم میگفتم چقد خوبه که تو از دل من اومدی بیرون، همه این اندام فدای یه تار موت، 

یا دخترم که میاد با شکمم بازی میکنه و میگه شکم مامان مث خمیره با خنده و قربون صدقه  بهش میگم آخه تو و داداش از دلم اومدین بیرون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونکه آره عاشق دخترمم 😍😍😍😍😍😍یه دخترنازوسفیدوتپلووتودل برودارم😍😍😍😍 ولی ای کاش آدم بچ ...

وای گفتی تلفات!! 

اصن نه وقت ن تفریح نه خواب... دعواباهمسر.. نق نق بچه.. ازاونطرفم بدن بدریخت. کلا افسردگیه

😁
2731
یه برنامه آب کردن شکم از گوگل پلی نصب کردم روزی نیم ساعت ورزش میکردم باهاش  آب شد خودمم باورم ن ...

خوشبحالت 

قبل بارداریت شکم داشتی؟

من یه کوچولوداشتم ولی بعدسزبیشتزشد😭😭😭

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
2738
خوشبحالت  قبل بارداریت شکم داشتی؟ من یه کوچولوداشتم ولی بعدسزبیشتزشد😭😭😭

منم یکم داشتم بعد سزارین بیشتر شد الان از قبل بارداری ام کوچیکتره 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
وای گفتی تلفات!!  اصن نه وقت ن تفریح نه خواب... دعواباهمسر.. نق نق بچه.. ازاونطرفم بدن بدریخت. ...

دقیقا ازوقتی هواسردشده خونه نشینم دیگه خسته شدم ازخونه 

تازه داشت یه مقدارهواخوب میشدمیخواستیم یه ذره بیرون بریم این کرونای لعنتی اومد😬😬

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
اگه اونطوری باشه که میگی خیلی خوبه خوشبحالتون🙂🙂

یعنی شما تو شیردهی اصلا سینتون کوچیک نمیشد؟حتی سه ماهه سوم؟من بعضی وقتا دیگه حس میکنم ورق ازم آویزونه جای سینه😐😂

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706