2737
2739
عنوان

بیماری ک رونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 46 پست
اگه دمای بدنت 38 باشه کرونا داری. بالاتر باشه آنفولانزا داری. 37 باشه سرما خوردگیه.

مگه دمای طبیعی بدن ۳۷ نیست؟

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ورژن چینی بود. متاسفانه این ورژن که تو ایران پخش شده جهش یافته هست و سریعتر خودشو نشون میده.

نه سریعتر خودشو نشون نمیده الان تقریبا یکماه هست که اومده ولی دوره ی نهان داره و اینکه به هر حال یه زمانی هم طول کشیده که تا این حد وسیع شده

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2728
2740
میخان دل ما رو خوش کنن بگن ما که حتی تو مکان های عمومی نیستیم با ماشین ضد گلوله جابجا میشم کرونا گرف ...

ولی خوب بیشتر باعث وحشت میشه ،مسئولینی که خودشون کرونا دارن ، مردم پیش خودشون میگن چقدر زیاد هست که مسئولین هم گرفتند ،خدا داند دیگه باید به همه چیز شک کنیم

بچه ها دیدین مسولین چه شادو شنگول میگن کروناگرفتیم در حالی که مردم عادی زیر یه عالما دستگاهن و به زو ...

انگار یه جور کلاسه، هر روز یکیشون خوش و خندون میگن منم کرونایی شده..از بدبختی مردم برا خودشون سرگرمی و کلاس درست کردن،نصف بیشترشون دروغ میگن..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
انگار یه جور کلاسه، هر روز یکیشون خوش و خندون میگن منم کرونایی شده..از بدبختی مردم برا خودشون سرگرمی ...

دنبال بهونه ان تو خونه بمونن از بقیه کرونا نگیرن الکی میگن کرونایی شدیم 

بعدش هم بگن دیدید خوب شدیم کرونا اصلا ترس نداره هشتگ ما کرونا رو شکست دادیم 

https://dcdirtylaundry.com/coronavirus-is-mutating-iranian-strain-is-different-than-strain-from-wuha ...

منظورت اینه نوع ویروس چینی و ایرانی متفاوته؟

پس چرا وزیر بهداشت هر روز تاکید میکنه همون ژنومه همون تیپ از ویروسه؟؟

کیتهای تشخیصی از چین گرفتن، اگه نوعشون فرق داره پس چرا اون کیتها عمل میکنن؟؟ با همون کیتها دارن میگن مثبته یا منفی جواب آزمایش افراد مشکوک؟

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
2706