2733
2739
عنوان

دوستان تشخیص کرو نا چجوریه؟ خون میگیرن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 30 پست
اونجا که مثل ایران نیس الکی نگران‌نباش

واقعا؟ یعنی اونجا کسی مشکوک باشه فورا ازش آزمایش و اینا میگیرن؟ 

دوتا بچه دارم ولی خدا شاهده شوهرم چیزیش بشه اصلا نمیخوام رو زمین باشم 😭😢😢😢 

دارم میمیرم از گریه 

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اونجاست همونجا رفته دکتر  الهی بمیرم که هیچکسم نیست بهش برسه میگه خیلی حالم بده از استرس ...

خیالت راحت تشخیصشون درسته

عزیزم

نگران نباش خیلی زود خوب میشن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
البته بیشتر عکس سی تی از ریه میگیرن  

حدودا یک هفته پیش شوهرم بیمار شد 

تب و لرز شدید 

بعد تنگی نفس و دکتر گفت ممکنه ریه هات عفونت کنه

بعد دهنش پر از افت شذ 

یعنی کرونا بوده؟؟😕میگفتن انفلونزاس

2728
علائم اولیش تب و بی حالیه بعد سیستم ایمنی ضعیف بشه سر درد و سرفه و گلو درد و ریه و کم شدن آب بدن و آ ...

فقط سردرد و اسهال ندارم تب خفیف دارم

بقیه علایم رو چند روزه دارم مخصوصا ریه

ازمایش خون میگیرن ؟

2740
حدودا یک هفته پیش شوهرم بیمار شد  تب و لرز شدید  بعد تنگی نفس و دکتر گفت ممکنه ریه هات ع ...

کرونا بوده گلم منم همین حالت داشتم منتهاش چین به خاطر اقتصادش اعلام نکرده بود نمیدونستن دکتر به ما میگم ویروس مقاوم به دارو هست

کرونا بوده گلم منم همین حالت داشتم منتهاش چین به خاطر اقتصادش اعلام نکرده بود نمیدونستن دکتر به ما م ...

یه وقتایی میگفت دیگه دارم از دست میرم!اینقدر حالش بد میشد 

ولی میگن این ویروس کشندس....

کرونا بوده گلم منم همین حالت داشتم منتهاش چین به خاطر اقتصادش اعلام نکرده بود نمیدونستن دکتر به ما م ...

عزیزم متوجه نشدم؟ یعنی داروش هست و چین به خاطر اقتصادش اعلام نکرده بود؟ میشه واضح تر بگی گلم

خدایا شکرت
یه وقتایی میگفت دیگه دارم از دست میرم!اینقدر حالش بد میشد  ولی میگن این ویروس کشندس....

وای شوهر منم حالش خیلی بده 

منم پیشش نیستم فقط دارم اینجا جلز و ولز میکنم 

خدایا شکرت
2706