2726

شوهرم چند روزه حالش بده مریضه رفته دکتر

گفتن آنفولانزاس بهش دارو دادن گفتن ویروس کرو نا نیست منم یکم دلم آروم گرفت

شوهرم دبی کار میکنه ایران نیست

الان تاپیک پربازدید رو دیدم که اول به خواهرش گفتن آنفولانزاس بعد که ریه اش حسابی درگیر شده فهمیدن کروناس تازه بستری شده 

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم آشوب شده، اشکام همینجور داره میاد 

من الان کجام که بالا سر شوهرم باشم ببینم چشه لعنت به فاصله ها 😭😢

بچه ها ترو خدا بگین چجوریه آزمایشش تا صبح از شوهرم بپرسم ببینم چجوری تست کردن فهمیدن کرو نا نیست

خدایا شکرت
2728

تو دبی گفتن آنفولانزا داره؟

اگه آره نگران نباش

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

دبی مثه ایران نیست نگران نباش

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
دلم آشوب شده، اشکام همینجور داره میاد  من الان کجام که بالا سر شوهرم باشم ببینم چشه لعنت به فا ...

اول آزمایش خونه انگار. اگه مثبت بود از مخاط بینی و ته حلق

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

یکی اینجا گفت رو انگشتش یه دستگاهی گذاشتن فلان عدد رو نشون داد دکتر گفت کرونا داری سریع برو بیمارستان 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
زنگ بزن 190

شماره ی جدید اعلام کردن 

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
بجز ۱۹۰ یه شماره دیگه هم اعلام کردن امروز تو تی وی  از اورژانس هم بپرسی راهنمایی میکنن

4030

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

علائم اولیش تب و بی حالیه بعد سیستم ایمنی ضعیف بشه سر درد و سرفه و گلو درد و ریه و کم شدن آب بدن و آفت دهان و اسهال 

که باز بستگی به بدن هرکس دربرابر دارو و این ویروس هست 

چون مقاوم به دارو این ویروس و نهفته و طول درمان طولانی و گاهی قابل بازگشت چون ریه رو درگیر میکنه 

از طرفی با خون  آزمایش میگیرن 

2706