2733
2734
عنوان

شوهرم کجاست یعنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5101 بازدید | 196 پست

من خیلی دیوونم اینجور موقعا انقدر ویوونه بازی در میارم دست خودم نیست 

همممه رو خبر می کنم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
زنگ زدم گفت خانم تاساعت صبح صبرکن پیرانشدبیایدکلانتری محل گفت ازاین موردهازیادهست که بعدش پیداشدن تا ...

انشالله که چنین دیقه بعد خودش صحیح وسالم میاد پیشت

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه میشه آدم شوهرش بره سوپری 4 ساعت نیاد بعد پاشه تازه تاپیک بزنه چیکار کنم؟! 😐چرا باید باور کنیم!؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
مگه میشه آدم شوهرش بره سوپری 4 ساعت نیاد بعد پاشه تازه تاپیک بزنه چیکار کنم؟! 😐چرا باید باور کنیم!؟ ...

مجبور نیستی بخونی و وقت بزاری وقتیشک داری

یبارم احتمال بدیم ک چون تنهابوده پناه اورده ب سایتی پر از خانو و هم صحبته

خدای مهربون مرسی که پناهمی
مگه میشه آدم شوهرش بره سوپری 4 ساعت نیاد بعد پاشه تازه تاپیک بزنه چیکار کنم؟! 😐چرا باید باور کنیم!؟ ...

میتونیدنکنید۱۱۰تماس گرفتم گفت تااول صبح صبرکن مثلان چکارکنم توی این نصفه شب نزنم ب کوچه خیابون

مجبور نیستی بخونی و وقت بزاری وقتیشک داری یبارم احتمال بدیم ک چون تنهابوده پناه اورده ب سایتی پر از ...

حالتون خوبه!؟ 

آدم نزدیکترین کسش گم بشه پناه میبره به هم صحبت؟! یا میره دنبالش!؟! 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706