2737
2739
عنوان

امشب خدا دوباره معجزشو بهم نشون داد

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 30 پست

خداروشکر عزیزم

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جووونم😍😍😍 قربون لطف خدا برم من ک فقط یه لحظه واقعا ازته دلت بهش ایمان اوردی برات معجزع میکنه

دقیقا همه چیو بسپر به خودش عزیزم با اعتماد کامل مطمعن باش حل میشه 

😍
2731
خوش بحالتون من سه ساله دارم صداش میکنم حتی نگامم نمیکنه

نه همین امشب با خاطر جمع همه چیو بسپر به خود خدا باور کن همه چی درست میشه و دیگه یه لحظه ام فکرت سمت مشکلت نره اون خودش همه چیو درست میکنه

😍

عزیزم حاجت روا شدنت مبارک شیرینی حاجت روایی مارو هم از دعا بی نصیب نذار 🙏🏻

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2738
برام دعا کنننن وبگوچه ندری کردی چی خواستی ازش

همه چیو با اعتماد تمام بسپر به خودش همین خدا خودش حل میکنه اصلا ذهنتو درگیر گرفتاریت نکن خدا مهربونترینه فقط بهش اعتماد کن

😍
نه همین امشب با خاطر جمع همه چیو بسپر به خود خدا باور کن همه چی درست میشه و دیگه یه لحظه ام فکرت سمت ...

امیدوارم 😭

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
2706