2733
2734
عنوان

عشقا بیاین بگید کارم اشتباهه؟؟؟در مورد اموزش مسائل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 62 پست
پسرت بزرگه ماشاالله  من بودم اجازه نمی‌دادم می‌گفتم نباید جای خصوصی و کسی ببینه دخترا با پسرا ...

خیلی سخته.لحظه شماری میکنه واسه انجام اینکارا

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.
گوگوری🤭🤭🤭 خیلی باحال بودیا

😖😖😖خدارو شکر شوهر کردم کسی جرات نداره یاداوری کنه تا قبلش همش تا همه جمع میشدن و صحبتهاشون تموم میشدن گیر میدادن به من اولم داییم شروع میکرد میگفت ماشالله بزرگ شدی یه ریزه بودی گوگوریم داشتی همه هار هار میخندیدن مخصوصا پسر داییم که همبازی و خواستگارمم بوده

یهو دیدی خوردمت😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منکه همش میترسم به پسرم تجاوز کنن

باید بهش گوشزد کنی وبگی مخصوصا بهش بگو زنگای تفریح میره دستشویی مطمئن بشه در بسته شده 

جاهای خلوت نره فقط با آموزش و حرف زدن آگاهش کن 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
نه اصلا نذار بگو کوچیکه تو نمیتونی

همش میگم خداکنه ان تی اشتباه کرده باشه وآنومالی بهم بگه پسره.من راحت میشم.بچه دوتاجنس داشتن سخته

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.
باید بهش گوشزد کنی وبگی مخصوصا بهش بگو زنگای تفریح میره دستشویی مطمئن بشه در بسته شده  جاهای خ ...

بچه ندارم هنوز🤭🤭🤭

ولی از الان میترسم.تازه ب اینم فکر میکنم که نکنه خودش ب بقیه تجاوز کنه

وای چطور همچین اجازه ای رو ب خودت دادی درسته قبل اینکه سوالات خصوصی بچه رو دوستش جواب بده باید مادرش جواب درستو بده ن دیگه در این حد واقعا لازم بود😳😳😳

کسی از بهشت چیزی نمیدانست و خداوند مادر را آفرید😍😘🤗
2738
بچه ندارم هنوز🤭🤭🤭 ولی از الان میترسم.تازه ب اینم فکر میکنم که نکنه خودش ب بقیه تجاوز کنه

😂😂😂... وقت بارداریت قرآن زیاد بخون

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
همش میگم خداکنه ان تی اشتباه کرده باشه وآنومالی بهم بگه پسره.من راحت میشم.بچه دوتاجنس داشتن سخته

اره مخصوصا که یکم بزرگتر بشن نمیشه ی لحطه تنهاشون گذاشت ولی خب فاصله سنیشون خیلیه

ببین واحد قنداب موسسه مصاف رو سرچ کن تو نت .تل هم برات میاره .من اونجا عضو ام الان مدتیه میبینم کلی فایل صوتی از اساتیذ میزاره برا همبن تربیت جنسی .خودم چون دغدغم نبود گوش ندادم .بزو گوش بده ولی حتما اونجا عالیه. تل و گپ و بله و بقیه پیامرسان ها هم دارن. فقط سرچ کن موسسه مصاف یا واحد قنداب مصاف

فقط خدا 
2706