2733
2739
عنوان

باورم.نمیشه ...6 قلو باردارم 😀

| مشاهده متن کامل بحث + 6173 بازدید | 60 پست
اخ الهی من دورت بگردمممم عزیییزم انشالله همشون بسلامتی دنیا میان و یه آینده ی خووووب در انتظارشونه ش ...

عزیزی فدات بشم من 

باردارم نیستم اخه ک بگم 

ولی هنوز تو فاز خوابه دارم ذوق میکنم 

چی ؟؟خابم😂

عه من اومدم ک تاپیکت پست اولت کاملا کلمه هاش

برعکس شده بود دیگ نشد بخونم

عنوانتو جواب دادم 😂 ایشالا ک حقیقت میشه خوابت

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم همینطور یعنی با اینک تو خاب بود وای به شدت هنوزم دارم ذوق میکنم خیلی حس خوبی بود لامصب

من داشتم خاله دو تا نینی میشدم که نشد😔یهو قلب کوچولوشون وایستاد

آدم که همیشه نباید دلتنگ کسی بشه گاهی هم یهو بی دلیل دلش میگیره...
2731
خدا بگم چیکارت نکنه پرام ریخت بخدا اول با عنوانت  به موفقیای زیادی دست پیدا میکنی و نعمته بزرگ ...

دعا کن بعدا ها ک قصد بارداری داشتم بیام تاپیک بارداری چند قلو بزنم البته قبلش خونه و ماشین اوکی شده باشه😶😂😂

تعبیرش خیر و برکت تو زندگیت هست

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
عزیزی فدات بشم من  باردارم نیستم اخه ک بگم  ولی هنوز تو فاز خوابه دارم ذوق میکنم

اهااان عزیزم اینا رو خواب دیدی من فکر کردم میگی خواب دیدم بعد رفتم گفته ۶ قلو داری‌عزییییزم انشالله خیره مطمعن باش

من واین بوم نقاشی....🎨♥️
2738
من داشتم خاله دو تا نینی میشدم که نشد😔یهو قلب کوچولوشون وایستاد

اخی عزیزم فدات بشم من غصه نخور خدا بهترینهارو واسه ما میخاد شک نکن انشالله ایندفعه چن تا نینی خوشمل و ناناز بیاد تو بغلت❤

وای منم همینطور یعنی با اینک تو خاب بود وای به شدت هنوزم دارم ذوق میکنم خیلی حس خوبی بود لامصب

منم یه بار خواب دیدم به جز دوقلو های خودم یه ۶ قلو خوشگل دارم همه هم شبیه دخترام توخوال همش از خوشحالی نمی دونستم چکار کنم 

دعا کن بعدا ها ک قصد بارداری داشتم بیام تاپیک بارداری چند قلو بزنم البته قبلش خونه و ماشین اوکی شده ...

الهی امین عزیزم ایشالا مثل تعبیره خوابت موفقیتای بزرگ بگیری و نعمته هم بیاد 

منم رفتم دکتر زنان بهم گفت تو حتما بچت چن قلو میشه یه قلو نمیشه 😂 چون تعداد تخمکایی که آزاد میکنم بالاس

اخی عزیزم فدات بشم من غصه نخور خدا بهترینهارو واسه ما میخاد شک نکن انشالله ایندفعه چن تا نینی خوشمل ...

ایشالله مرسی قربونت برم

آدم که همیشه نباید دلتنگ کسی بشه گاهی هم یهو بی دلیل دلش میگیره...
2706