2733
2739
عنوان

همش منو بابام دعوامونه

360 بازدید | 17 پست

میگ زن مردو میسازه

میگم مرد خوب باشه زن بی شک بهترین میشه 

میگ زنی خوبه زن باشه زن نباید نافرمانی از مرد کنه

گفتم مررررد ن نامرد 

مرد اگ مرد باشه اسایشو فراهم میکنه نگران هیچی نیستی 

میگ من هر چی میگم تو ی جواب واسش بیار😑

همیشه بحث داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم ولی خب با احترام جوابشو میدم تهش کم میاره دونه دونه حرفاشو تکرار میکنه جدی نگیر سنشون رفته بالا نمیخوان جلو ما کم بیارن

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 
2728
عزیزم حاضر جوابی نکن خیلی بده من دخترم کوچیکه من ی چیزی میگم پشت بندش حتی با ادب جواب میده اعصابم خو ...

جوابی واس همه حرفا دارم کم نمیارم لعنتی 

پیش نیومده بگم حق با اوناست همیشه میگم اشتباه میکنید 

شاید نوع دیدگاهه

2740

باز خوبه شما جواب میدی من در مقابل بابام سکوت میکنم دلم نمیاد جوابشو بدم همش خودخوری میکنم 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
اون عوضی تمکین زده برام میگ برنگرده هیچ حقوقی بش نمیدیم  گفتم فلان فلان جد و آبادت پست فطرت

خیلی اعصابت خرده

بعدش هم احترام پدر ومادر واجبه اگه آه ونفرین مادر نگیره نفرین پدر حتما میگیره چون مادر شیرش نمیذاره نفرینش در حق فرزندش بگیره

میشه برای حاجتم3صلوات بفرستین الهی خیر ببینید
خیلی اعصابت خرده بعدش هم احترام پدر ومادر واجبه اگه آه ونفرین مادر نگیره نفرین پدر حتما میگیره چون ...

همیشه دعوامونه بقران

هر روز 

وقتی چیزی بم میگن جوابشونو میدم 

میگم بددهنا 

دیگ جرعت ندارم جواب فحششونو بدم میگم بددهنای بی حیا

جوابی واس همه حرفا دارم کم نمیارم لعنتی  پیش نیومده بگم حق با اوناست همیشه میگم اشتباه میکنید& ...

عزیزم توی فرهنگ ما جواب دادن ب بزرگتر نشان بی ادبیه دقیقا میتونم پدرتونو درک کنم شاید گاهیم حق با شماس ولی نباید همون لحظه جواب بدین

عزیزم توی فرهنگ ما جواب دادن ب بزرگتر نشان بی ادبیه دقیقا میتونم پدرتونو درک کنم شاید گاهیم حق با شم ...

حاضر جوابیم خیلی زیاد 

هم خودم هم خواهرام 

نمیدونم بقیه با پدر و مادرشون چجورن

ما حرف حرف خودمونه

حاضر جوابیم خیلی زیاد  هم خودم هم خواهرام  نمیدونم بقیه با پدر و مادرشون چجورن ما حرف ح ...

با اینکه میدونی اشتباه از توعه ولی اصرار داری هر بار تکرارش کنی شاید تقصیر پدر مادرتون ک انقدر کوتاه اومدن 

2706