2733
2734
عنوان

دخترم خیلی سرفه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 50 پست
شربت گیاهی بده .پروسپان عالیه

آره فوق العده ست

عصاره ی خشک برگ پیچک

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرماخور گيه عزيزم نگران نباش زاديتن بهش دادي براي ابريرش و سرفه عااااليه عالي

كمتر كسي يه فيلم هشت ساعته رو نگاه مي كنه،اما خيليا يه سريال هشت قسمتي رو مي بينن!!همه خوبياتو يه جا واسه كسي رو نكن.....
2731
چنده؟  پدیکاف دادم ولی خوب نشد

واسه ابریزشش شبی ۱قاشق مربا خوری شربت انتی هیستامین بده.واسه سرماخوردگی شربت کوریزان هر ۸ساعت ۱قاشق.واسه سرفه هم شربت پلارژین کیدز هر ۸ساعت عالیه

شربت پلارژین کیدز عالیه حتما بگیر بهش بده

واسش حتما بارهنگ از عطاری بگیر درمان سرفه است من رو دخترم نوزاده همه رو دادم فقط بارهنگ خوب بود اینقدر سرفه میکرد تا دوهفته هیچ دارویی تاثیر نداشت جز بارهنگ

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2740
اسپری تنفسی بهت داده؟ سرخود شربت جدید نده بچه ها نمیتونن خلطو دفع کنن فقط باید چرک خشک کن بخورن همرا ...

سیتریزین دارم اونو ندم؟

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

دختر من یکشنبه با سرفه های خشک شدید از خواب بیدار شد

اصلا هم قطع نمیشد تا نیم ساعت 

بخدا تموم تنم لرزید اون روز 

سرفه های دختر من بخاطر سرماخوردگی که از قبل داشت بوده، واسه دختر شمام انشالله همینه

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

من پسرم همينطوري سرماخوردگيش طولاني شده بود خوب نميشد نه با كوريزان نه ستريزين اينو دادم خوب شد 

كمتر كسي يه فيلم هشت ساعته رو نگاه مي كنه،اما خيليا يه سريال هشت قسمتي رو مي بينن!!همه خوبياتو يه جا واسه كسي رو نكن.....
2706