2733
2739
عنوان

دخترم خیلی سرفه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 50 پست
ی چیز بگم شاید برات خیلی خوشایند نباشه ولی اگه میتونی انجامش بده هم خودم هم دخترم به این روش خوب شدی ...

هرروز دود میکنم بخدا 

تو محیط خونه هم نگه میدارم دودشو 

خطرناک نیس شرایط دخترم؟ 

الانم اونقد بینیش گرفته نمیتونه نفس بکشه 

اون لعنتی نباشه

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

عزیزم اصلاااا دکتر نبر...شماره مطب بگیر با دکتر صحبت کن و علایمش رو بگو ...مطب نبر ...خطرناااکه عزیزم...مولتی ویتای قوی بده تا سیستم ایمنیش بره بالا ...برا ابریزش هم رینوسالین هر ۴ ساعت ۲ پاف ...شربت سیتریزین ۱۲ ساعت ۲ سی سی...بخور سرد و گرم بزار همییییشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه عزيزم  آب پرتقالم بگير براش هر روز بخوره  نترس عزيزم  تب هم داره؟؟

نه روزای اول داشت ولی آزیترومایسین دادم و شیاف گذاشتم بهتر شد تبش

2728
عزیزم اصلاااا دکتر نبر...شماره مطب بگیر با دکتر صحبت کن و علایمش رو بگو ...مطب نبر ...خطرناااکه عزیز ...

تلفنی حرف نمیزنن خاک بر سرا 

خودمم دیگه از ترسم دکتر نبردم 

رینوسالین آزاد داروخونه میده؟

چنده؟  پدیکاف دادم ولی خوب نشد

۲۰یا ۱۸هزار

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
هرروز دود میکنم بخدا  تو محیط خونه هم نگه میدارم دودشو  خطرناک نیس شرایط دخترم؟  ا ...

شربت ایموننس بهش بده ک سیستم ایمنی اش بره بالا. پلارژین کیدز هم خیلی خوبه برای راه تنفسی هم‌گلو هم بینی. عنبر نسا هر روز دود کنید سیستم ایمنی ضعیف میشه 

2706