2737
2734
عنوان

اعصاب بچه دوم داشتید که آوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من یه دونم دارم ۲سال و نیم هی بیدار میشه الان اینقدر عصبیم  دوست دارم بزنمش.ادم چقدر عمر م ...

خدا حفظش کنه ـمن روحیه اصلا ندارم. اما نگاه پسرم میکنم. همبازی نداره. خودمو باباش هم هیچ. بدتر نابود میشم

پسرم جون دلم💕
استرس نداری والا اینقد که میگن با این روشم احتمال بارداری هست من خیلی میترسن م

من ۶ ساله ازدواج کردم

حتی یکبارم پاره نشده

قرص اورژانسی هم هست اگه پاره بشه

نزدیک پریودمم میشه اصلا کاندوم استفاده نمیکنیم مثلا یکی دو روز مونده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731
از کوچیکی میذاشتیش شاید عادت میکرد 

من از سه ماهگی ش کلاس زبان رفتم پیش مامانم رفتم.ولی همچنان پشت سرم گریه میکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
من با این روش بازم استرس و ترس دارم

۱سال و نیم عقد ۱سال و نیم قبل بارداریم الانم ک دخترم ۳سالشه.حدودا ۶ساله استفاده میکنیم خداروشکر مشکلی پیش نیومده

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
دستگاه میگن باید بهت بسازه خونریزیو زیاد میکنه جابجا نباید بشه ورزشای سنگین نباید بکنی و...

یه خانمی از فامیلای ما چند ساله گذاشته خیییلی راحت هست باهاش کلا بستگی داره چی بهت بسازه

شکر خدا که آرومی. من خیلی سختی داشتم تو زندگیم. هنوزم دارم. نگران تنهایی بچمم بخاطر همیناس

سعی کن به گذشته فکر نکنی در لحظه زندگی کن غصه آینده و گذشته رو نخور بی فایده ای روی خودت کار کن تو میتونی همه انسان ها سختی در گذشته دیدن نگران آینده هستن اما باید بسپری گوشه ذهنت نه این که بشن تمام فک و ذکرت به خدا توکل کن و سعی کن در حال باشی غصه گذشته رو هم نخور گذشته گذشت و رفت پی کارش سختی دیگه تموم شد

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  
2706