2737
2734
عنوان

عكس همسرم( به همفكريتون نياز دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 140051 بازدید | 349 پست

عزیزم خدا قوت 😍😍😍 

من بودم میموندم خونه ولی باید ریسکشو به جون خرید یدگه

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم پرستارم و اگر امکانش بود پدر و مادرمو این مدت میفرستادم یه جای دیگه که پیشم نباشن...اما نمیشه.منم لباسامو جدا میکنم مرتب همه چیو ضدعفونی میکنم و مواقعی که بیمارستان نیستم تو خونه م همه جای خونه هم نمیرم.شما بهتره احساسی تصمیم نگیری،سرعت انتقال این ویروس بالاست و بهتره شما در تماس با یه ناقل نباشی...برای خودت میگم.انشاءالله همه چی ختم بخیر بشه

2731

بمون سر خونه و زندگیت.دور از جون اگ قرار چیزی بشه ادم کنارش باشه.تا اینکه هی استرس بکشی.من خودم شوهرم پرستاره.کل فامیلا گفتن نمون خونت.شوهرم کلی گفت گوش نکردم موندم خیلیام راضیم اگ قرار چیزی بشه کنارشم.

2740

خدا به همه دکترها وپرستارها که اینروزها به شجاعت ومهربانی معنی دادن قوت بده... خداازبلا دورشون کنه. کاش مسولین بی کفایت ازاونها درس بگیرن

امادلت برای مادرت هم بسوزه برو پیششون...شوهرت بسپاربه خدا که حافظش باشه ان شاالله

عزیزم شرایط کادر درمان اکثر بیمارستانها همینه..دختر خالهم تو بیمارستان قرتطینه کورنا پرستاره..داداشم ...

اه سلام یاس چرا قطع شدی؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706