2733
2739

سلام عزیزا یه سوال داشتم درباره غذا.دختر من 57 روزشه الان میتونم پنیر بخورم ؟از اول تولدش نخوردم 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

من پنیرو  از اول خوردم پسرم 2 ماه و 8 روزشه 2/3روزه شروع کردم به لبنیات خوردن بیچارم کرده😞

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه اشکتلی داره؟؟

میگن خوب نیست امتحان نکردم تا حالا 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
2740

چرا نتونی. بخور. فقط با گردو بخور. 

کم کم باید همه چیز و بخوری تا بچه ت عادت کنه. اگ غذاهای نفخ دار یا سنگین خوردی. رازیانه تو خونه داشته باش. کمی بعد غذا بخور. هم شیرتو زیاد میکنه هم خوشمزه ش میکنه هم نفخ و میگیره. اما خیلی نخور چون روان کننده هم هست

لایک نکنید اه
من پنیرو  از اول خوردم پسرم 2 ماه و 8 روزشه 2/3روزه شروع کردم به لبنیات خوردن بیچارم کرده😞

الهی دل درد میشه ؟

چرا نتونی. بخور. فقط با گردو بخور.  کم کم باید همه چیز و بخوری تا بچه ت عادت کنه. اگ غذاهای نف ...

ممنون عزیزم

الهی دل درد میشه ؟

کولیک داره بدترش کرده حبوباتم شروع کردم فقط 8 ساعت خیس میخوره

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁