2733
2739
عنوان

بنظرتون کار اشتباهی کردم؟

142 بازدید | 10 پست

من هفته ۳۴ بارداری هستم و الان اومدم مشهد خونه پدرم اینام تا موقع زایمانم،بعد شیوع این ویروس لعنتی بخصوص اینکه گفتن خانمای باردار بیشتر تو معرض خطرن خیلی نگرانم،خودمو و پدر و مادرمو قرنطینه کردم تو خونه سعی میکنم تا جای ممکن جایی نریم،امشب برادرم تماس گرفت میخوایم بیایم اونجا نمیخواید ک بخوابید ب مامانم گفتم بگو چرا داریم میخوابیم،بعدم بهش پیام دادم گفتم خیلی شرمنده ام فعلا بخاطر شرایطم کسی نیاد بهتره کلی عذرخواهی کردم ازش،چون برادرمم راننده تاکسی هست یکم نگران ترم،برادرمم انگار ناراحت شده خیلی سرسنگین باهام برخورد کرد،عذاب وجدان گرفتم،بنظرتون کار اشتباهی کردم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 

داداشتم حق داره بیاد خونه باباش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
میدونم حق داره ولی خب نگرانم دست خودم نیست😥

میتونستی مراقبت کنی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740