2733
2734
عنوان

ینی باردارم؟

102 بازدید | 8 پست

خانما من تو اقدامم این ماه لتروزول خوردمو امپول زدم الان یک هفته مونده ب پریودی دمای بدنم رفته بالا داغم ولی پاهام و دستام سرده ممکنه علایم بارداری باشه؟کرونا هم ندارم میدونم

بی بی چک بزن انشالله ک حامله بشی ولی من از رو تجربه خودم میگم ک منم همیشه قبل از پری ی هفته قبلش حالت شما دارم ب حدی ک زمستون هم باشه عرق میکنم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
بی بی چک بزن انشالله ک حامله بشی ولی من از رو تجربه خودم میگم ک منم همیشه قبل از پری ی هفته قبلش حال ...

اها نه من عرق نکردم فقط انگار مث تب بدنم داغه.سابقه هم نداستم تا حالا قبل پریودی اینطور شم نمیدونم چرا یهو اینطور شدم.الان واسه بی بی چک زود نیس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها نه من عرق نکردم فقط انگار مث تب بدنم داغه.سابقه هم نداستم تا حالا قبل پریودی اینطور شم نمیدونم چ ...

عزیزم من یکی از علائم بارداریم همین بود ک پاهام سرد بود ولی بدنم انگار تب داشتم و داغ بود....ایشالا ک نی نی داشته باشی بی بی چک بزن...البته اگ عجله نداری چند روز وایسا ا پریود نشدی اون موقع بیبی چک بزن

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
2728
2738
اره فک میکنم الان زوده انشالله ک باردار باشم واسم دعا کن عزیزم

ایشالا عزیزم❤🌷امیدوارم نی نی توشکمت باشه❤

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤