2737
2734
عنوان

تاحالاشده......

217 بازدید | 18 پست

تاحالاشده ازخدابترسین وباز گناه کنیم اگرجواب تان مثبت هست توضیح بدین چرا.....؟؟؟ 

وقتی خدامیگویداین هست سرنوشت گناهکاران(آتش دوزخ) پس چرااهمیت نمی‌دهیم درحالی می‌دانیم این چنین هست وباز گناه میکنیم

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شده

ولی اون لحظه خدا رو در نظر نگرفتم

توبه کردم بعدش

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2731

چون ندیدم پس فعلا ادامه میدم تهش اون دنیا تقاص میدم دیگه🙂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ترس از خدا و دوزخ نه 

ولی شدیدا عذاب وجدان میگیرم ولی ادامه میدم گناهمو😐

بعد ک خیلی حالم بد مبشه دیگه نمیکنم باز چند وقت بعد یادم میره از عذاب وجدانم😑

و این چرخه ادامه دارد😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ولی من‌کاری ندارما

خدا رحمان

خدا رحیم

خدا خوب

خدا عالی

حالا عقلتون به کار بندازید

این خدا میاد واسه پیدا بودن ی تار موی دختر اونو هزار سال از همون تار مو تو اون دنیا اویزون میکنه

از خدا غول ساختن که کار بدیه کاش فکر کنیم❤🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

عبادتهاتون قبول باشه. مرتبط با موضوع تاپیک نیست. بی زحمت اگر راهکاری یا ذکر میدونید. برا حضور قلب در نماز بگید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738
عبادتهاتون قبول باشه. مرتبط با موضوع تاپیک نیست. بی زحمت اگر راهکاری یا ذکر میدونید. برا حضور قلب در ...

ی نرم افزار هست دقیقا اسمش اینه حضور قلب در نماز دانلود کنید انشاءالله نتیجه بگیرید

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

هرچی میگم خدا ن نگام میکنه ن جوابمو میده.🙃

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

ببخشید بااجاز استاتر، من یه سوال داشتم یه نفر خیلی خیلی بهم فحش وناسزا میده قبلا قرار بود باهاش ازدواج کنم آدم درستی نبود، منم جواب رد دادم آبرو برام نذاشته هرجا میره بهم فحش میده به تنگ اومدم ازدستش آبرو برام نذاشته نمیدونم چیکار کنم 

ی نرم افزار هست دقیقا اسمش اینه حضور قلب در نماز دانلود کنید انشاءالله نتیجه بگیرید

از بازار؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

انسان ذاتا فراموشکاره 

توبه شو یادش میره 

من خودم گناه نمیکنم ولی وقتی با شوهرم دعوام میشه گناه که میکنم دلم خنک میشه

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
ببخشید بااجاز استاتر، من یه سوال داشتم یه نفر خیلی خیلی بهم فحش وناسزا میده قبلا قرار بود باهاش ازدو ...

سگ محلش کن. بعد یه مدت میره پی کارش 

به حرفاش عکس العمل نشون نده

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2706