2733
2734
عنوان

خانوما، آقایون، داداچیا، آبچیا بفرمایید👞👟🥿👠

| مشاهده متن کامل بحث + 4195 بازدید | 482 پست
برید تو نینی سایت من،قسمت ویرایش برید و عوض کنید

ممنونم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم

به قول خودتون 

خواهش

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
الان کجا انداختنت😀 فعلا برم بچها یکم کار دارم شاید منو دوستم تایپیک زدیم شما هم تگ میشین

فعلا بین زمین و اسمون موندم.😂😂😂

برو به کارت برس.

ممنون،خدمت میرسیم😂😂

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
خیلی اعتماد به نفستون بالاست 

خب آدم دختر باشه و اعتماد ب نفسش بالا نباشه؟؟

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
ای جان باشه فدات 😢😘😘😘😘

سلام 😎

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
سلام  خوبید

ممنونم.

اره شکر خدا خوبم.

دیدم اینجایی گفتم حالی بپرسم.