2752
2734
عنوان

خانوما، آقایون، داداچیا، آبچیا بفرمایید👞👟🥿👠

| مشاهده متن کامل بحث + 4195 بازدید | 482 پست
سلام،خوبی شما؟؟؟ ببخشید من پست ها رو نگاه نکردم که سلام کنم. سلام به شما و سلام به همگی.

امضااااات:)

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
چرا که نه😚😚

خوبی عزیزم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام داداچ ممنون یگم گرفتار بودم😅😅😅😃 ببشششخخخخخخ .داداشت جوابش اومد😓😓

اره خانومی،2 یا 3 دقیقه پیش زنگ زد گفت دکتر گفته 

چربیه و یه عمل سرپایی حله.

بابا با مرام،ممنون که به فکر هستی.

منم چند بار سراغت رو گرفتم،خوشحالم که خوبی

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
فدا گلم اگه خوب باشی منم خوبم عشقولی😚

ای جونم مهربون❤

والرحمه وبرکاته خدا رو شکر خوبم چه خبر از ملائکه😀

این چند روزه حوصله نداشتم بالا نرفتم،خبری ندارم.

فردا یه سر میرم خبر میدم،زیاد تحویلشون نمیگیرم😂😂

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
بیا برات فرش قرمز پهن کردم دیگه چی میخااای؟    

چ دلنواااااز اومدم اماااااا باناز اومدم😂😂😂😊چقدر شماها گلین اخه❤

تاپیکو نترکونیندا

شیطونی نکنید    

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
قلبووووووووونت😍😘😘😘 راستی راستی مهربونم هرکی میبینه منو میگه مهربون😆😂

والااااا عشقی عشق