2737
2734

رفتم هایپر خرید...چون همه چی داره مجبور شدم برم اونجا 😷😷😷کاشکی امروز به خیر بگذره ...همه ریلکس...همه آروم...تو صورت و دماغ دهن همدیگه حرف میزدن..لباساشون به هم مالیده میشد 😓😓😗

فقط امیدوارم به خیر گذشته باشه

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

تازه اومدم خونه بشور بشور و کیسه هارو با دقت بنداز دور و...عجب بدبختی افتادیم 😑😑😑

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هایپر باکری رفتی؟ قفسه ها پر بود؟

نه اونجا نه..یه جای دیگه..اگه اشکال نداره نگم چون نزدیک محلمونه...قفسه ها مثل همیشه بود

2738

تازه هم ماسک زده بودم هم دستکش دستم کرده بودم...اما بقیه ..😤😤😤

نه اونجا نه..یه جای دیگه..اگه اشکال نداره نگم چون نزدیک محلمونه...قفسه ها مثل همیشه بود

اهان اوکی آخه دوس من دیشب رفته بود هایپر باکری میگف قفسه ها خالی بود هیچی نمونده بود

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

من متاسفانه وسايلم تموم شده

فردا ميخوام برم خريد

از الان دارم فكر ميكنم چطور بيارم تو خونه

چطور ضدعفوني كنم

خريدمم زياده! كاش زودتر خريد ميكردم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
بیرون رفتن مصیبته خدا کنه زودتر تموم بشه این وضعیت

هی باید جا خالی میدادم تا مردم و من لباسامون به هم مالیده نشه 😐😐😐

اسیر شدیم بخدا منم خونه خالیه جرات ندارم برم خرید از صبح هی شوهرم میگه فلان غذا رو بپز میگم وسیله هاش نیس میگه بریم خرید میگم نمیاااام میترسم میگه ماسک بزن دستکش دستت کن بازم میترسم 😵😵😵😵وای چکار کنم شوهرمم میره خرید همه وسیله ها رو با پد الکلی تمیز میکنم باز استرس دارم

ریپ نکن ... مرسی  
2706