2737
2739

💮 دعای دفع بیماریهای خطرناک

با انتشار بیماری کرونا در چین و و برخی کشورهای جهان و خطر انتشار آن در همه دنیا که بجز الله متعال چیزی جلوگیر آن نیست ، خودم و همه برادران و خواهران مسلمانم را به این دعاهای مهم و مؤثر و زیبای نبوی توصیه میکنم و با اخلاص و یقین کامل به این دعا پایبند باشیم : 👇

اللهم اِني اَعوذُبِكَ مِنَ البَرَص و الجُنون و الجُذام و مِن سَیّئِ الاَسقام

بار الها به تو پناه می برم از بیماری پیسی و دیوانگی و جذام ( خوره ) و همه بیماریهای بد و واگیردار .‌‌..

آمین یا رب العالمین ✋🤚

جام می و خون دل هریک به کسی دادن                   در دایره قسمت اوضاع چنین باشد...

برا بار چندم تو سایت از وقتی کرونا اومده میگم

الکل متانول سمی غیر قابل استفاده برای ضوعفونی و ... هست و حتی بخاراتش عصب های چشمو نابود میکنه بطور دائم چون سلول های عصبی تقسیم نمیشن

ولی الکل اتانول قابل مصرف و لمس برا ضوعفونی و ... هست

خواهشا اطلاع رسانی کنید تو این وضعیت کسی متانول استفاده نکنه

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها  هشت روزه بیرون نمیریم همش دست و میشورم غذای بیرونم تعطیل .ولی بچه هام چیز بیرون و مغازه میخورن مثل بسکویت و اینا .

نگرانم شما در چه حالین؟

جام می و خون دل هریک به کسی دادن                   در دایره قسمت اوضاع چنین باشد...

آخه عزیزم گریه چرا،توکل به خدا میکنیم،مراقبت های بهداشتی روهم انجام میدیم،انشاء الله اینم میگذره،اونقدرام کشنده نیست،یه نوع آنفولانزاس،انشاءالله که با گرم شدن هوا ویرایش از بین میره،همین چندهفته آخر زمستون رو رعایت کنیم

بچه ها  هشت روزه بیرون نمیریم همش دست و میشورم غذای بیرونم تعطیل .ولی بچه هام چیز بیرون و مغازه ...

منم نگرانم وتو خونه 

اخه همسرم بیرونه برادرم بیرونه ابجیم از ما دوره

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
آخه عزیزم گریه چرا،توکل به خدا میکنیم،مراقبت های بهداشتی روهم انجام میدیم،انشاء الله اینم میگذره،اون ...

عزیزم منم تا دیروز پریروز جدی نگرفتم زیاد الان  الهام شیخی که ورزشکاره ۲۲ سالشه میگن فوت شد  

اینا میگن افراد پیر و مشکل دار میمیرن 

اون پرستار ۲۵ ساله چی

منم نگرانم وتو خونه  اخه همسرم بیرونه برادرم بیرونه ابجیم از ما دوره

الان یکم سرفه کردم .گلوم انگار میخاره 

خیلی ناراحتم از اینکه انقد استرس دارم .

میگن ویروسش کلا تا نه روز میتونه زنده باشه  رو سطوح .بچه ها چرا یه دارویی واکسنی چیزی نمیسازن پخش کنن 

همه دارن پر پر میشن 😭😭

الان یکم سرفه کردم .گلوم انگار میخاره  خیلی ناراحتم از اینکه انقد استرس دارم .

اونکه از استرسه چیزی نیست من این چند روز همش حس میکردم نفس تنگی دارم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔