2733
2734

من ۲۰سالمع

پشت کنکورم

چند وقت پیش 

خاله ی پدرم اومدن خواستگاریه من برای پسرشون

من قبول نکردم 

هیچ جور راضی نمیشدن

میگفتم میخوام درس بخونم میگفتن خب بخون پسرمون مشکل نداره

پدرمنم خیلیی راضی به وصلت بودن

اما من اصلا ازپسره خوشم نمیومد

خلاصه گفتم حقیقتا دلم به وصلت راضی نیست پسرتون به دلم نمیشینه

و اونا هم رفتن

حاالا سه هفته ازاین موضوع میگذره

اما پدرمن کینه به دل گرفتن

که توچرا ردشون کردی

پسرازاون بهتر گیرت نمیومد

توخونه همش دعوا راه میندازن و آخرشم میرسه به این که توچرا ردشون کردی باید قبول میکردی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

باید چکار کنم؟؟

همش تهدیدم میکنن به اینکه امسال اگر کنکورقبول نشی

روزگارتو سیاه میکنیم

من بااین نیش وکنایه ها دارم داغون میشم

درس خوندنم بااسترس و اضطرابه

کارم شده گریه کردن

تو هرموقعیتی که منو میبینن

ازنیش و کنایع زدن دست برنمیدارن..

دارم افسرده میشم

اجازه بیرون رفتن ندارم..

باید چکارکنم

بگو من اصلا نمیخوام ازدواج کنم زوده برام 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

برا من که هنوزم خواستگار پونزده و ده سال پیشو بروم میارن، حالا یکیشون دوتاهم بچه داره ها،اونم مجرده ولی هنوزم میگن،خسته نمیشن واقعا؟😕

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2738
برا من که هنوزم خواستگار پونزده و ده سال پیشو بروم میارن، حالا یکیشون دوتاهم بچه داره ها،اونم مجرده ...

وااای من درکت میکنم.. الان یکمااهه این اتفاق افتاده  هرچی میشه بهم میگن چراقبول نکردی

😔خیلی داغونم.. سرسفره همون یه لقمه نونم ک میخوام بخورم با نیش و کنایه دلمو میسوزونه..

احساس میکنم خیلی بی ارزشم.. یهنی چی که بخوودش اجازه میده بگه که پسره از سرت زیاده تولیاقتشو نداشتی 

وااای من درکت میکنم.. الان یکمااهه این اتفاق افتاده  هرچی میشه بهم میگن چراقبول نکردی

عزیزم تا ازدواج نکنیم وضع همینه،من هربار میگم خوب دوسشون نداشتم،برا چی هی تکرار میکنید،دوس داشتید من باهاشون ازدواج کنم و خوشبخت نباشم؟! البته به نرمی میگم،توهم حساس نشو و یجوری قانعشون کن

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2706