2733
2734
عنوان

فال

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم نیتم اینه که با طرفم سرانجامم چی میشه؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2731
عزیزم زمان نمیتونم بهت بدم چون زمان تو تارو ت قابل تغییره اکثر مواقع . تو فال قهوه زمان بهتر میفته . ...

ممنون عزیزم، عاقا ببین توش میفته دوس پسر سابقم برمیگرده 

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند، تدبیر ب تقدیر خداوند نماند
عزیزم نیتم اینه که با طرفم سرانجامم چی میشه؟؟

عزیزم فال ارمنی برات گرفتم برات یه رابطه عاشقانه باز شد در اغوش گرفتن کسی که عاشقانه دوستش دارید . فال تار وت هم نتیجه اش مثبت بود . اگر در خانواده خصومت یا مشکلی در این رابطه به وجود بیاد حل میشه و روابطه صمیمی خانوادگی بینتون برقرار میشه . روزانه صدقه بده تا چشم بد ازتون دور باشه . محبتت رو هم اگه زیاده در همینحد نگه دار اگر نه تقویت کن 

2738
اگه بهم برسید خیلی خوشبخت میشید

فداااات بشم

مشخص نمیشه که میرسم یا نه؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706