2737
2739

آره وایتکس ریه روداغون میکنه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هشت روزه انفولانزا گرفته بودم هنوزم سرفه خشکم خوب نشده تنگی نفسمم از بچگی آسم داشتم اما از وقتی که انفولانزا گرفتم بدتر شده

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728

استارتر عزیز دختر منو تو مسابقه لایک می کنین من جز شما نی نی سایتی ها کسی رو ندارم براتون صلوات میفرستم😘😘https://www.instagram.com/p/B8_RSDFhndY/?igshid=pxcaqmecqm1o

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
2738
ببین اگر ی نفرو بذاری لیست سیاه گوشی بوق ازاد میخورخ؟ 

نه

تااا میتونین ریپلی کنید پستامو بـــســـی خوشــــحال میـــشم لایکم نکــنید  واسه زندگیمم یه صلوات مهمونم کنید مرسی 

مشغولی میزنه و قعط میشه 

تااا میتونین ریپلی کنید پستامو بـــســـی خوشــــحال میـــشم لایکم نکــنید  واسه زندگیمم یه صلوات مهمونم کنید مرسی 

ن بوق نمیخوره میگه مخاطب در دسترس نمیباشد

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم