2733
2734
عنوان

کیااسترس ک ر و ن ا ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 53 پست
بچه هارو حتما نذارید برن مدرسه ولی دیگه اینقد نگرانی نداره که فقط کافیه رعایت کنید. زیاد بیرون نری ...

من دانش آموزم خب اونا تعطیل نکنن مدرسه هارو که ما نمیتونیم غیبت کنیم

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من استرس ندارم بالاخره همه یه روز باید بمیریم چه با کرونا چه بی کرونا چه الان چه چند سال دیگه

خب درسته.  ولی وقتی بجه کوچیک داری انگار خوتو مسئول میدونی که سلامت باشی تا بتونی از اون محافظت کنی تا بزرگ بشع

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2731

ولی باهمه این ها بهتره استرس رو از خودتون دور کنید.کاری به امار و ارقام نداشته باشید.ازخونه بیرون نرید.هرچقدرم ک ما رعایت کنیم متاسفانه یه عده رعایت نمیکنن پس توخونه بمونید بهتره.

بعدشم هرچی باشه ما از فسقل ویروس قوی تریم   

2740

من اگر بچم مدرسه ای بود تعطیل هم نمیکردن تا بعده عید نمیذاشتن بره، اسمون که به زمین نمیاد

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
من دارم البته تا ديشب خوشبين بودم اما با آمار ٢٤ساعت گذشته مخصوصا در تهران كم مونده قالب تهي كنم ...

شما میرید سرکار یا تعطیلین ؟ 

خیلی باید مراقب باشی😩

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
خب درسته.  ولی وقتی بجه کوچیک داری انگار خوتو مسئول میدونی که سلامت باشی تا بتونی از اون محافظت ...

درسته ولی هر کسی یه خدایی داره که براش یه تقدیر خاص رو رقم زده که ازش گریزی نیست و باید مطیع باشیم . اگر بر فرض قرار باشه من نوعی فوت کنم و بچه یتیم بشه قطعا خداوند به فکرش هست و جور دیگه مراقبشه . من خودم باردار بودم که همسرم رو از دست دادم درسته بچم بدون پدر بزرگ شد ولی الان که ۱۴ سالشه میبینم که اون چیزی که ما فکر میکردیم و نگران بودیم کجا تقدیر خداوند کجا

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها دوسه روز پیش همسایم لباس فروشی داره چندتا لباس بچه گانه اورد بخرم برا بچه دخترام هم پوشیدن ببینن سایزشون میشه یا نه حالا نگرانم میگم نکنه لباسها زیاد دست بدست شدن بچه هام چیزیشون بشه وای خدایا😔😔