2752
2734
به خدا قسم بعد کروناهم دیگه نمیرم و محل سگش نمیدم

وا چرا اینجوری میکنی خو مگه کم چیزیه؟؟جون آدمه.

مگه معلومه کی داره کی نداره؟؟احتیاط شرط عقله

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

عزیزم اولا شما دارید درباره ی مادرتون صحبت میکنید،خودتونو کنترل کنید

دوما واقعا عاقلانه ترین کار همینه

شما خودتون نباید برید چون بهرحال مادرتون مسن تره و اگر خدایی نکرده مبتلا بشه خیلی بد میشه

باید چندوقت تحمل کنیم و خونه نشین بشیم

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایدم‌کرونا داشتی کرونا همه را که از پا درنمیاره افراد مسن و بیمار را بیشتر 

پس مراعات کن نرو 

خودخواهیه که مبخوای بری تازه با بی زبونی گفته نیا ناراحتم شدی؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
عاقله مامانت

اونوقت که مث یه هفته پیش تو اوج سرماخوردگیم خواستم برا دستش ببرمش دکتر و اومد باهام ناقل نبودم حالا که خوب شدم ناقلم؟؟؟؟؟اون فقط به فکر خودشه منم دیگه مث خودش باهاش رفتارمیکنم

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی
چرا اونوقت؟؟؟؟؟

چون هم نگرانه جون خودشه هم شما 

شما باید شعورت برسه وقتی میگن بشینین تو خونتون یعنی بشییییینیییین توووو خووووونتووووون

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐

مامان من همین الان اشتباهی جا ی خونه خواهرم به من زنگ زد گفت می خوام بگم شب بیان اینجا ... خخخ منم برگ چغندر بودم البته شوهرم قدقن کرده جایی بریم و کسی بیاد

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

منم حدود یه هفته پیش سرما خوردم. الان خوبم فقط گاهی سرفه میکنم تازه ماسک هم میزنم خیلی هم رعایت میکنم... حالا دیروز رفتم خونه مامانم. چیزی بهم نگفت ولی حواسم بود لباسام رو که زدم چوب لباسی برداشت گذاشت رو یه پلاستیک کنار اتاق حالم گرفته شد

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 
اونوقت که مث یه هفته پیش تو اوج سرماخوردگیم خواستم برا دستش ببرمش دکتر و اومد باهام ناقل نبودم حالا ...

وظیفته 

ی عمر بزرگت کرده زحمتتو کشیده 

خیلی کار شاقی نکردی ک ی دکتر بردیش 

اگه مادرت عاقل بود اصلا تورو ب دنیا نمیورد ک الان بهش بگی محل سگ بهت نمیدم 

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐

ای جانم ناراحت نباش

مادر حق داره

مستقیم هم بنده خدا نگفته چون راضی نیست دلت بشکنه

عزیز این ویروس رو اگر مسن ها بگیرن امکان درمانشان کمه

ایشون ترسیدن مثل همه

بهشون حق بده 

الکی گیر نده به بنده خدا

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
2706