2737
2734
عنوان

این ماهم نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب حدی افسرده شدم ن دلم میخواد کسیو ببینم ن جایی برم،

مطمئن باش خدا دوست داشته گذاشته این روزهای سخت تموم بشه شر این بیماری کم بشه بعد بهت یک بچه خوشگل بده که نخوای با استرس بارداری رو بگذرونی

2731
مطمئن باش خدا دوست داشته گذاشته این روزهای سخت تموم بشه شر این بیماری کم بشه بعد بهت یک بچه خوشگل بد ...

اصلا خدایادش رفته ک منم هستم،باورکنید انقد نذر ونیازکردم ولی هیچکدوم جواب نمیده

خیلی اوضاع بدیه،هرسری می‌شنوم یکی باردارشده انقد حالم بدمیشه میشینم فقط گریه میکنم

بشین سرنماز خالصانه باخدا صحبت کن هر وقت صلاح بدونه بهت میده قوی باش قربونت برم انقد زود جانزن میدونم چی میکشی اما قوی باش

2738
چجوری فک نکنم،همه زندگیم شده این موضوع،دیگه بریدم دستودلم ب هیچی نمیره 

همین فکرکردن استرستو میبره بالا و استرس مانع میشه.کارتو به خدابسپار و تخصصی پیگیر باش علت نشدنش چیه.امیدوار باش و بگو حتما خیر و حکمتی توشه

میگین دیگه تحملش خیلی سخته

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی تو باید قوی باشی اونقدر قوی که حتی روزگارم بفهمه تو چقدر عاشق بچت ای به این فکر کن که یه روزی با تمام عشقی که داری بچتو بغل میکنی.... این ارادتو قوی میکنه

منم سال اول اقدامم یه ماه ۴ تا فولیکول خوب داشتم اینقدر مطمئن بودم که برای نذری که کرده بودم رفتم برنج نیم دونه و زعفران خریدم گفتم امروز میرم آزمایش فردا نذری میدم حتی دوستامم برای فرداش دعوت کردم آخه کلی توهم علائم زده بودم ولی همون شب پریود شدم و تو بغل شوهرم کلی گریه کردم😥

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی تو باید قوی باشی اونقدر قوی که حتی روزگارم بفهمه تو چقدر عاشق بچت ای به ...

ببحشید ولی شما انتظار نکشیدی که بدونی اینا همش شعاره همه منتظرا عاشق بچه ان اگه با حرف بود که هیچ کس عمرش توی مطبا و بیمارستانا به باد نمیرفت

2706