2733
2739
عنوان

من پرستارم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 3968 بازدید | 97 پست
ایشالا که خوب بشه من فکرو ذهنم  پیش خواهرمه امل پرستاره همکارشم مبتلا شد

خیلی باید مواظب باشه.شمام همین طور.چون شاید خواهرتون نافل باشه و خودسو نشون نده اما اطرافیان مبتلا شن.ان شاءالله شر کرونا برای همیشه کنده شه.بخدا کرونا وحشتناک تر از اونی هست که فکر میکنید. خیلی وحشتناک تر

علائم شبه آنفولانزا. تب بالا.سرفه های خشک و مکرر.تنگی نفس واضح.....اگه دیدین بچتون دیسترس تنفسی داره ...

من سیستم ایمنیم ضعیفه بخدا از آذر تا حالا همش مریض میشم زود زود از دیروزم سر  درد دارم و الانم انگار سینم عفونت داشته باشع کپه کپه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم روی لحن بیانت کارکن جبهه نگیر برهمگان واضح و مبرهن است ک هرکس بابت هرکاری ک میکند پول دریافت م ...

دقیقا همینه.همه ارگان ها  دارن در راه خدا  رایگان کار میکنند و فقط پرستار حقوق میگیره

2742
خیلی باید مواظب باشه.شمام همین طور.چون شاید خواهرتون نافل باشه و خودسو نشون نده اما اطرافیان مبتلا ش ...

ببخشید اینکه میگن واکسنش ساخته شده حقیقت داره؟اگه آره تقریبا چقد طول می کشه تا به ایران بدن؟

ببخشید اینکه میگن واکسنش ساخته شده حقیقت داره؟اگه آره تقریبا چقد طول می کشه تا به ایران بدن؟

باور کن اینو که کی میدن نمیدونم.اما میدونم طبق آئین نامه وزارت جهانی بهداشت باید رایگان در اختیار همه کشورها قرار بگیره. سلامتی حق همه انسان هاست

2740
دقیقا همینه.همه ارگان ها  دارن در راه خدا  رایگان کار میکنند و فقط پرستار حقوق میگیره

عزیزم یعنی کرونا رو الکی میگن چیزی نیست و کشندگیش درصدش پایینه؟ یا میگن  جوون نمیمیره پس قضیه این لاهام شیخی چیه ک ۲۳ ساله بوده فوت شده تو قم چیه لطفا بگو برام ممنون

عزیزم یعنی کرونا رو الکی میگن چیزی نیست و کشندگیش درصدش پایینه؟ یا میگن  جوون نمیمیره پس قضیه ا ...

کرونا بشدت کشنده است.و مسری.فک کن از تهویه هم رد میشه و سرایت میکنه.ویروسش تا یه روز زنده است و روی سطوح و اشیا باقی می مونه.و براحتی منتقل میشه.باید از کرونا بترسیم.باید اطلاع رسانی دقیق بشه.ساده نگذریم.توی همین بیمارستان ما دیشب ده تا مشکوک بستری شدن.این چیز کمی نیست

کرونا بشدت کشنده است.و مسری.فک کن از تهویه هم رد میشه و سرایت میکنه.ویروسش تا یه روز زنده است و روی ...

ببخشید سه روز زنده است.و منتقل میکنه.ان شاءالله همه سلامتی شون بدست بیارن 

کرونا بشدت کشنده است.و مسری.فک کن از تهویه هم رد میشه و سرایت میکنه.ویروسش تا یه روز زنده است و روی ...

یعنی ممکنه کسی هیچ بیماری زمینه ای و نقص سیستم ایمنی نداشته باشه ولی بمیره؟؟؟؟؟؟

2706