2737
2734
عنوان

من پرستارم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 3968 بازدید | 97 پست
من هرچی پرستار دیدم بداخلاق بدعنق بوده 

از بس خسته اش میکنید.از بس باید یه مطلبی رو هزار بار واسه هزارتا همراه مریض توضیح بده.بی انصاف نباش.همه بد اخلاق نیستن

فامیلمون پرستاره 

میگه به هیچ وجه بهمون مرخصی نمیدن 

میگه مجبوریم که بریم ، استرس مارو نابود کرده 

با احترام به همه ی کادر پزشکی

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم همیشه تنتون سلامت این روزا من همش تو خونه نشستم دارم برا دکترا و پرستارا دعا میکنم تنتون سلامت همیشه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2731
این آزمایش انقدر چروکه خوده دکترم نمیتونه تشخیصش بده

کجاش‌ چروکه‌ واضحه‌ که

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
فامیلمون پرستاره  میگه به هیچ وجه بهمون مرخصی نمیدن  میگه مجبوریم که بریم ، استرس مارو ن ...

خواهر منم پرستاره پاهاش در رفته دکتر ارتوپد استراحت داده براش اما مجبوره که بره 😭😭😭 امروزم شیفت بود تو بخشی که یازده نفر مبتلان و سرپرستارشونم مبتلاشد😭😭😭😭

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
خب شغلشون اینه چیزیه که خودشون انتخاب کردن و بابتش حقوق میگیرن  بعدشم من کلا گفتم بداخلاقن چه ...

حقوق سه تومنی به شما بدن حاضری بدون تجهیزات با بیمار کرونایی یه ثانیه یه جا باشی ؟؟؟ اگر بدعنقی دیدی بهوخاطر انتظارات بالای شما بیماران فک میکنی پرستار باید تامچالاختیار فقط بالای سر بیمار شما باشه ولی تعداد کم پرستار باعث میشه حتی شام خوردنش هم یادش بره ..... 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2740
چکاب کلی هست.قند چربی.کم خونی.هپاتیت و یه سری بیماری های عفونی دیگه

عزیزم‌ اون قسمت‌ CEA اون یه‌ کم نگرانم‌ کرده‌ برای سرطانه؟؟

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
حقوق سه تومنی به شما بدن حاضری بدون تجهیزات با بیمار کرونایی یه ثانیه یه جا باشی ؟؟؟ اگر بدعنقی دیدی ...

شام کوفت بخوریم.بگو یه قطره آب.نبودین ببینین ماه رمضون ساعت ده شب افطار کردیم.سحرم هولکی سرپا یه چی خوردیم.هیچ وقت ندیدین چقدددددددد نماز صبحمون قضا شد

شام کوفت بخوریم.بگو یه قطره آب.نبودین ببینین ماه رمضون ساعت ده شب افطار کردیم.سحرم هولکی سرپا یه چی ...

دورازجونت

میشه لطفا سوال منو جواب بدید

در مورد کودکان زیر ۵سال 

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2706