2726
عنوان

من پرستارم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 3968 بازدید | 97 پست

پلیسا هم باید بیان تاپیک بزنن من یه پلیسم شغلم را خودم انتخاب کرده ام و جانم همیشه درخطر است 

ازمن ممنون باشید و دست مرا ببوسید😐

به خاطر بحث با یه تانکرعقده لغو کاربری شدم .چطوری تانکر؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حستونو درک میکنم چون منم پرستارم .وتنها نگرانیم اینه خانواده م بخاطر من مبتلا بشن 

عزیزم‌ میدونی‌ برای چی‌ دکتر‌ این آزمایش‌ رو میده‌ به کسی 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
حداقل الان دیگه از این حرفا نزن. خودت حاضر نیستی یه ثانیه كنار یه كرونایی باشی

خب شغلشون اینه چیزیه که خودشون انتخاب کردن و بابتش حقوق میگیرن 

بعدشم من کلا گفتم بداخلاقن چه ربطی به کر و داشت

به خاطر بحث با یه تانکرعقده لغو کاربری شدم .چطوری تانکر؟
بله پرستارم😊

این آزمایشی که گذاشتم‌ میدونید‌ برای چی‌ دکتر میده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
پرستاری با این اوضاع بیمارستان نی نی سایت چ میکنی پرستارع خوب

مگه قراره بیست و چهار ساعته شیفت باشم؟بابا بخدا مام آدمیم.یکم بخوابیم و استراحت کنیم.واسه شیفت بعدی😀

خواهرشوهر منم پرستار بیمارستانی هس که بیماران کرونا اوردن اونجا خیلی نگرانم میگم حتی اگه خونه هم بمونم باز ایشون تو اون محیطه و با ما تو یه خونه ان خودم به درک نگران دختر کوچولومم که باهاش در ارتباطه😨 خدا خودش به هممون رحم کنه

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
چکاب کلی هست.قند چربی.کم خونی.هپاتیت و یه سری بیماری های عفونی دیگه

پس اون CER چی‌ از اون میترسم‌ . مگه واس سرطان نیست

خب شغلشون اینه چیزیه که خودشون انتخاب کردن و بابتش حقوق میگیرن  بعدشم من کلا گفتم بداخلاقن چه ...

پول نمیگیرن كه جونشونو بدن و خودشونو قربانی كنن میتونن اعتراض كنن دیگه نرن. حتی یه میلیاردم به كسی بدن حاضر نیست با جونش معامله كنه.  از جونشون واجبتر نیست اگه میرن چون فك میكنن ادما لیاقت دارن چون انسانیت دارن

پلیسا هم باید بیان تاپیک بزنن من یه پلیسم شغلم را خودم انتخاب کرده ام و جانم همیشه درخطر است  ...

شعوووور  فقط همین 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706