2733
2739

دخترم از رو مبل افتاد روسرامیک ارتفاع مبلمان زیاد نیس یهو صدای جیغ اومدم رفتم یه دیقه سفره بندازم رو کاور عین برق گرفته ها از جام پریدم دیدم دمر افتاده زمین وای خدایا دستت پام می لرزه هنوز پاهاش و دماغش یکم قرمز شد و بعدش خوب شد گریه اشم ساکت شد قبل اینکه بیوفته خواب ش نیومد همش غر میزد بعد اینکه ساکت شد یه یه رب چرخوندم بعدهش شیر دادم الان خوابیده الان نگا کردم نوشته نباید بچه بخواه چه خاکی تو سرم بریزم ببرم بیمارستان میترسم کرونا اومده 😭😭😭😭😭توروخدا برام دعا کنین صلوات بفرستین چیزی نشده باشع

خدایا شکرت تنهام نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم بچه ها از این سقوط ها زیاد دارن😄نگران نباش

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

سریع بیدارش کن

جماعتی که آسمان را به گریه می اندازند از گریه گریزانند و جماعتی که دلیل بارانند به گریه مسلطما تنگ بودیم دریا بودیم که ماهی مون نمی مرد.            به بعضیام باس گفت قبل گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل نمایید

خواهر من، من انقدر نوزادی افتادم سرم صدا خورد 

بیدارش کن تا شش هفت ساعت نخوابوووون حالش خوب بمونه دیگه هیچی نیست 

اگه خدایی نکرده تو این شش ساعت حس کردی خوب نیست ببر دکتر 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2738

از دماغش خون اومد؟

جماعتی که آسمان را به گریه می اندازند از گریه گریزانند و جماعتی که دلیل بارانند به گریه مسلطما تنگ بودیم دریا بودیم که ماهی مون نمی مرد.            به بعضیام باس گفت قبل گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل نمایید

نگران نباش عزیزم ارتفاعی که گفتی انچنان نگران کننده نیست 

وقتی خوابش میاومده و گریه هم کرده ،خسته شده خوابش گرفته

هیچ مشکلی نیست ، اصلا نگران نباش

فقط تا شب حواست به حرکاتش باشه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2706