2737
2734
عنوان

بچه ام کلافه ام کرده چرا اخه

130 بازدید | 12 پست

۴ ماهشه دیوانه روانی شدم رفلاکس خفیف داشت دکتز دارو داد خوب شد بهتر شد شیرخشکشو گفت عوص کن نمیدونم از وقتی عوص کردم اینمدلی شد

نمیخابه اصلا از ی ادم گنده هم خوابش کمتره بخدا صبح ساعت۵ کجا الان کجا تازه خوابوندمش اگه نیم ساعته بلند نشه،بیدارم میشه چ خوابشو کرده باشه چ نخابیده باشه فقط نق میخاد بعل باشه حسرت  ب دل میمونم بچه هایی ک میبینم خودجوش روی زمین با دست و پاشون بازی میکنند ساکت اند 

خداییش ژن شیطون بودن پدر و گادر چقدر تاثیر داره مگه اینکه توی این ۴ ماه منو پیرم کرد

جز روی پا جوری دیگه نمیخابه پاهام درد میکنه همه رگ هاش زده بیرون

از تولدش تو گهواره میزاشتمش نمیخابید  جام هیچجا نیست مهمونی ک بخوره تو سرم بیرونم همینطور ی خونه مامان و مادرشوهرم ک نزدیکان هستند اوقاتم تلخ میشه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پستونک بده برا هضم شیر هم خوبه 

میدم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

عزیزم احتمالا بچت کم خونی نوزادی داره 

حتما ببر ی آزمایش بده 

دکتر واسش قطره آهن رو زودتر شروع میکنه حل میشه میشه

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2738
پس چرا آروم و قرار نداره دل درد نداره یا شاید از مزه شیرش خوشش نمیاد 

ببلاک ۱ میدم ببلاک کامفورت ک تلخ تلخ بودو قشنگ خورد

نمیدونم چرا انگار میخاد همیشه بیدار باشه همجارو ببینه

ببلاک ۱ میدم ببلاک کامفورت ک تلخ تلخ بودو قشنگ خورد نمیدونم چرا انگار میخاد همیشه بیدار باشه همجارو ...

دخترم منم همینجوری بود الان پنج سالش شده هنوز ذلش نمیخواد بخوابه از خواب بدش میاد

فقط حیدر امیرالمومنین است😍😍
ببلاک ۱ میدم ببلاک کامفورت ک تلخ تلخ بودو قشنگ خورد نمیدونم چرا انگار میخاد همیشه بیدار باشه همجارو ...

اشکال نداره پسر منم اینجوری تازه پسر من پستونک هم نمیگرفت بهش حساسیت داشت و تو دهنش می ریخت بیرون شیر نان هم امتحان کن 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
اشکال نداره پسر منم اینجوری تازه پسر من پستونک هم نمیگرفت بهش حساسیت داشت و تو دهنش می ریخت بیرون شی ...

چون قبلا ببلاک کامفورت میخورد حکم دارویی بود من فکر کردم ببلاک۱ هم دارویی هست،میتونم شیر خشکشو عوص کنم؟

میشه بپرسم شیر خشکی ک ب پروتیین گاوی حساسیت داره پی هست؟

چون قبلا ببلاک کامفورت میخورد حکم دارویی بود من فکر کردم ببلاک۱ هم دارویی هست،میتونم شیر خشکشو عوص ک ...

با دکترش مشورت کن بنظر من همون ببلاک و بده ولی بازم با دکتر مشورت کن

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗