2737
2734

دختر باز همیشه دختر باز می مونه ولی هر دوستودختر داشتنی معنیش دختر بازی نیست اینا فرق میکنه

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره

دختر باز بی کلاس بی خونواده بی فرهنگ چرک داریم

دختر باز با کلاس خونواده دار تمیز هم داریم

اولی تا ۷۰ سالگی کثیفه دومی وقتی تصمیم بگیره با یکی ازدواج کنه دیگه میزاره کنار

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

ببین عزیزم بستگی‌ داره ...بعضی کلا ذاتشون کثیف و تنوع طلبه بعد ازدواجم‌درس نمیشن .ولی بعضیا فقط واسه اون دورانشون بوده و بعد ازدواج فقط یکیو میخوان ... بعضیام دختر باز نبودن یهو بعد ازدواج هوس میکنن...خودت باید ببینی از کدوماس نمیشه قطعی گف اره یا نه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2731
بستگی داره دختر باز بی کلاس بی خونواده بی فرهنگ چرک داریم دختر باز با کلاس خونواده دار تمیز هم دار ...

بی فرهنگ چرک بی خانواده رو خوب اومدی😂👌🏻

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

هرکی بعد ازدواج ممکنه بره بایکی دیگه چه بوده باشه یانبوده باشه ولی برای من مهم اینه که پسری که باچندتا دختر رابطه جنسی داشته خب به دلم نمیشینه 😂😂

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
2740
هر چند ماه دوست دختر عوض میکنه 

خب چون تنوع طلبه زود از رابطه خسته میشه تعهد برایش بی معنیه همه جور دختری رو دوست داره امتحان کنه..زبون بازه قهاری هم هس

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
خب چون تنوع طلبه زود از رابطه خسته میشه تعهد برایش بی معنیه همه جور دختری رو دوست داره امتحان کنه..ز ...

درسته! ممکنه این فقط برای دوران مجردی باشه؟؟؟ عمش باهاش صحبت کرده اون گفته که خوشگذرونیه!!!! از لحاظ قیافه هم جذابه

درسته! ممکنه این فقط برای دوران مجردی باشه؟؟؟ عمش باهاش صحبت کرده اون گفته که خوشگذرونیه!!!! از لحاظ ...

به نظر بنده نه بعد متاهلی هم ادامه داره چون ذاتا از خوشگذرونی لذت میبره ... میتونی با یه مشاوره صحبت کنی هیچ چیزی صد در صد نیس من فقط نظرمو گفتم ....در بارهومردان هرمسی هم بخون ویژگی منفی شون زن بارگی چون هس 

به نظر بنده نه بعد متاهلی هم ادامه داره چون ذاتا از خوشگذرونی لذت میبره ... میتونی با یه مشاوره صحبت ...

منم میخواستم با مشاور صحبت کنم! ولی اون اینجوری نبود یجور تاثیر رفیقاشه!

2706