2737
2739
عنوان

توبه خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 2348 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قضاوت نکنیم دیگرانو خودش میدونه و خداش

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
نه توبه گرگ مرگه

بیا و قضاوت نکن🙏 🌷

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731

خدا خودش گفته توبه پذیره. پس حتما میبخشه. اما باید توبه ش واقعی باشه. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
نه شوهرش فهمیده میدونه چقدر  دوستم که اسمش بارانه‌واقعا شوهرشو دوست داره و شوهرشم میگه بخاطره س ...

خاک تو سر شوهرش کنن که خیانت رو میپذیره ومیگه بخاطر سن کمشه

خدایا کمکم کن تا به آرزوهام برسم 
2738
همه فهمیدن تا همسایه هم میدونه بعد شوهرش نفهمیده؟! خدا بسیار توبه پذیر و بخشنده‌ست....

اگه ی مرد خیانت کنه اولین کسیکه میفهمه زنشه

اگه ی زن خیانت کنه آخرین کسیکه میفهمه شوهرشه

من تا بهمن ماه ۱۰ کیلو وزن کم میکنم من مطمئنم🏃‍♀️💃
اون کسی که بچه ۱۵ سالع رو شوهذ داده مقصره

دقیقا من نمیدونم ما کی میخوایم به این درک برسیم که دختر رو تا وقتی به بلوغ فکری نرسیده شوهر ندیم😑

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔

به نظرمنم گذشت شوهرش خیلی طبیعی چون کسانی که دخترکم سن برای ازدواج درنظرمیبینن فقط وفقط باعرض معذرت لذت جنسی وترتازه و....براش مهم دنبال زندگی ایده ال باشعوراجتماعی وفرهنگ رفتاری وگفتاری  خاصی نیست .فقط لذت جنسی کم سن رو دوست داره که الانم باوجود خیانت بازهم گفته چون سنش کم وناراحت نیستش یعنی همچنان نمیخواد اونو ازدست بده ،این یعنی اینکه اون فقط باشه حالا هرغلطی  کرد ،کرد مهم نیست براش