2733
2734

زبون تلویزیونمون فارسیه

ممنون میشم کسی کمکم کنه

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

تی وی وگوشیت چیه

بکش پایین ایکونش معلومه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تی وی وگوشیت چیه بکش پایین ایکونش معلومه

گوشیم a70

تلویزیونو نمیدونم سامسونگه 😬

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
وای فای تلویزیون رو روشن کن و تو گوشیتون smart viewرو روشن کن

وای فای تلویزیون کجاشه ؟

گوشیت چیه تلویزیون چیه از الانم بگم اگه گوشی یا تلویزیون هر کدوم قدیمی باشه اونیکی جدید بهم وصل نمی ...

من گوشیم‌ سامسونگ‌ هست‌ 

تی وی سونی‌ چ جوری‌ وصل شم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
گوشیت چیه تلویزیون چیه از الانم بگم اگه گوشی یا تلویزیون هر کدوم قدیمی باشه اونیکی جدید بهم وصل نمی ...

گوشیم سامسونگه a70

ازکجا پیدا کنم وای فای تلویزیونو؟

2738
گوشیم سامسونگه a70 ازکجا پیدا کنم وای فای تلویزیونو؟

توی تلویزیون تو منو نمیتونی گزینه screen mirroring پیدا کنی؟ یا smart view؟؟؟ ترجمش دقیق نمیدونم چی میشه ولی تقریبا از رو انگیلیسیش معلومه دیگه

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

من گوشیم سامسونگ

تلوزیون هم سامسونگ

ولی نمیتونم تروخدا کمک

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
من گوشیم سامسونگ تلوزیون هم سامسونگ ولی نمیتونم تروخدا کمک

منم

گوشیم a70 تلویزیونو نمیدونم سامسونگه 😬

تو تی وی screen share رو بزن تو گوشیmirror share

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

نتونستی از کنترل عکس بذار از گزینه یshare باید بفهمی

تو تی وی screen share رو بزن تو گوشیmirror share

این گزینه ها رو پیدا نمیکنم

زبونشم فارسیه دقیق نمیدونم کجای تنظیمات باید برم ؟😥

2706