2737
2734

یه زن عمو دارم همیشه میره میچسپه به اقایون یقه اش خیلی بازه سینه هاش بدجوری دیده میشه خییییلی ام چاقه. دفعه پیش حرف از کاشت مزه بود ب بابام میگه ب نظرت مزه بکارم خوشگل میشم؟بقیه گفتن غسل ووضو نمیشه باهاش .جلو عموهام باافتخار میگه من غسل نمیکنم.کلا یه رفتارایی داره همه زیزیرکی مسخره اش میکنن میخندن. بعدشم تو جمع فامیل بابای من باسواده اونم فوق دیپلم داره   خودشو با سواد میدونه میچس\ه بع بابام درباره دانشگاه و درس صحبت میکنه بابامم هرچی سگ محلش میکنه فایده نداره چیکار کنیم بااین دیوونه. تو عروسیا و مهمونی ها با سبک بازی هاش همه مون شرمنده میکنه. تازه اومده بین فامیل ما قبلا هم مطلقه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رابطه تونو باهاش کم کنین اگه بشه 😕

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

خدا بهتون صبر بده فقط

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2738

تهمت نمیزنی؟! هر کسی ی رفتاری داره

میدونی تهمت عواقبش چی هست؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

غصه نخور منم ی زنداداش دارم عین زنعموی شما دو تا عقد بودیم همیشه سینش پیدا بود روبروی شوهرم با شوهرم شوخی می کرد و می خندید چه زجری کشیدم اومدم غربت زندگی می کنم یکی از دلایلش دوری از این موجوده حالا با این تفاوت که زنداداش من نماز میخونه و غسل هم میکنه 

بعضیا بی منظور و ذاتی رو بازن کاش واژه های بهتری میگفتی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706