2737
2734
عنوان

گوشی،موبایل،تلفن همراه. اسفند 1398

586 بازدید | 70 پست

سلام ب دوستان

خرید گوشی تو این تنوع زیاد و بخصوص تو این وضعیت کشور ممکنه واسه بعضی ها سخت باشه و نتونن انتخاب درستی بکنن

این تاپیک واسه راهنمایی خرید گوشی و همینطور مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری زده شده

گوشی مورد نظرتون رو بگید تا مزایا و معایبشو بهتون بگم

همچنین اگه دوتا گوشی مد نظرتون هست که میخواید باهم مقایسشون کنید میتونم این کارو براتون انجام بدم

اگه راجب این موارد سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم :)

قبل از اینکه بخواید گوشی بهتون معرفی کنم حتما حتما ملاک هاتون ازین 7 تا و رنج قیمت رو بهم بگید

1 دوربین (عکاسی خوب در نور کم و شب، وجود فیلم برداری 4k، وجود لرزشکیر اپتیکال یا دیجیتال، وجود دوربین تله فوتو یا واید یا عمق تصویر یا ماکرو، داشتن کنتراست بالا و شارپی قابل قبول و رنج دینامیکی مناسب)

2 سخت افزار یا چیپست (قدرت پردازش گوشی، اجرای بازی های سنگین مثل پابجی و آسفالت 9، مقدار حافظه رم، سرعت باز کردن برنامه ها، لگ نزدن و هنگ نکردن در استفاده سنگین)

3 صفحه نمایش (رزولوشن، نوع صفحه، کنتراست، زاویه دید، پشتیبانی از HDR، رنج sRGB)

4 باتری

5 طول عمر و کیفیت ساخت و زیبایی (فریم آلومینیوم و قابدپشتی شیشه ای)

6 قابلیت ها (اینفرارد یا مادون قرمز ک باهاش میشه وسایل الکترونیکی رو کنترل کرد، وجود فست شارژ، محافظ گوریلا گلس، وجود جک 3.5 میلیمتری، درگاه شارژ type C، و...)

7 مقدار حافظه داخلی

گوشی ها تو چهار کلاس با این قیمت عرضه میشن

پایین رده (از 800 تا 2 میلیون تومان)

میان رده (از 2 تا 4 میلیون تومان)

بالا رده (از 4 تا 6 میلیون تومان)

پرچمدار ( از 6 تا 35 میلیون تومان)

اگه کسی از دوستان سوالی در این باره داشت و منو نمیشناخت بازم خوشحال میشم این تاپیک رو بهش معرفی کنید و بهش کمک کنیم

چون وضعیت بازار یه جوریه که اگه چیزی راجب گوشی ندونید و بدون اطلاع برید خرید ضرر خیلی زیادی میکنید و من نمیخوام این اتفاق واسه کسی بیفته

این هر سوالی که داشتید تو هر زمانی میتونید تو این تاپیک بپرسید

و امیدوارم بتونم کمتکون کنم :)

آریا یا همون پسرمتفاوت هستم :) مفید_باشیم#  

درک حرفای من سخته اما حرفای من شرطه

تو پایین رده ها چه گوشی خوبه؟ راستش شوهر من میخواد j7کارکرده بخره. من میگم نو بخری بهتره

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم الان j7دارم ولی میخواستم بدم نوت۸شیائومی بگیرم به نظرتون اشتباه نیست؟؟بعد دوربین ازاصلیترین ملاک ...

گوشیتو بده من😊😊😊قیمتش چنده؟

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2738
شیائومی ردمی۸چجوره

گوشی خیلی خوبیه

مزایا

1 دوربین نسبت به قیمت که از a20s هم بهتره

2 باتری فوق العاده قوی

3 وجود درگاه تایپ c

سخت افزار نسبتا مناسب برای بازی های نرمال

معایب

1 قطر زیاد گوشی

2 سنگینی

3 بد دستی

4 سلفی ضعیف نسبت به رقیبا

5 اپدیت دهی نا منظم (برای همه گوشی های شیا همینطور هست)

پیشنهاد من اینه که یخورده دیگه هزینه کنید و Honor 10 lite بخرید

به جز باتری همه موارد دیگش بهتره

A50 چطوره؟قیمتش الان چنده

۳ و نیم پول بهتره a50 بخرم ا شیاومی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
۱۳۰۰موبایلی میخواست بگیره ازم خدایی گوشیم خیلی نوعه 

دوهزار و چنده؟؟؟ راستش شوهرم میخواد کارکرده بگیره ولی خب ب هر کسی نمیشه اعتماد کرد

سلام 

یه چند نمونه گوشی بهم معرفی میکنین این توقعی ک از گوشی دارم قیمتش رو هم تقریبی بگین لطفا

1 دوربینش خوب باشه هم جلو هم عقب، برام مهم نیس ک پشتش دو سه تا دوربین داشته باشه، کار من با یکی هم راه میفته،حالا اگ داش چ بهتر نداشتم مهم نیس

2 سرعتش خوب باشه هنگ نکنه، من سرعتم تقریبا زیاده، هم تایپ هم بقیه کارا، کم نیاره گوشیه

3 باتریش خوب باشه،هم سریع شارژ شه هم زود خالی نکنه

4حافظشم درحدی ک لازمه و نرماله باشه، زیاد اهل بازی اینا نیستم

5 قیمتش هرچی مناسب تر باشه بهتره

ممنووووووووون

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
تو پایین رده ها چه گوشی خوبه؟ راستش شوهر من میخواد j7کارکرده بخره. من میگم نو بخری بهتره

تو پایین رده ها y7 prime گزینه خوبی هستش

حافظه 32 گیگ با قیمتی حدود 1950

همینطور honor 8c هم پیشنهاد میکنم با حافظه 32 و قیمت 1800

برای خرید گوشی کارکرده باید یه سری چیزارو حتما تست کنید و برای همین چند روز مهلت تست بگیرید

مثل تست صفحه نمایش و باتری و انتن دهی گوشی و...

منم با شما موافقم و زیاد تمایلی به خرید گوشی دسته 2 ندارم

2706