2737
2734
عنوان

برنامه ریزی کارهای خونه

165 بازدید | 14 پست

سلام من دوتا بچه دوقلو دارم ۷ماه هستن خودشم درس می خونم چطور برنامه ریزی خونم همیشه به هم ریخته هستند درسم وقت نمی کنم بخونم شوهرم فقط بهم میگه تو بی سلیقه ای چیکار کنم بگم

سلام .

برنامه ریزی داشته باش مثلا بگو امروز صبح از خواب پاشدم اول کابینتامو دستمال بکشم بعد کل وسایل خونه ارو بعده دستمال جارو بکشم و بچه ها هم تو اطاق بازی کنن

خدا جونم مرسیییی بابت هدیه ات .ممنون ک منو لایق مادر شدن دونستی خودت مواظبه کوچولومون باااش.💜⁦♥️⁩💜💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنده ی برگزبده خدایی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

تنها راهکاری که به ذهنم میرسه فقط ظاهر خونه رو تمیز کن.ده دقیقه جاروبرقی ده دقیقه گردگیری 5 دقیقه سرویس بهداشتی.شام و ناهار هم سعی کن خورشی باشه که بذاری رو گاز خودش آماده شه.برنج هم کته همیشه.وسلام

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
مادری کسی کمکت نیست ؟  دست تنها خیلی سخته . ترم چندی ؟

ترم ۵مامانم هس اما نبینم شوهرم گیر میده مادرت اونجوری مرد اینجوری ولی موقع دانشگاه رفتن میدم مامانم نگه داره

سلام 

شبو روزتون فرشته بارون

💫💫💫💫💫💫

قانون افرینش

کامل.15جلسه

هدف گزاری 9جلسه

فرشتگان سه یا چهار جلسه

عزت نفس هشت جلسه 

عشق ومودت هشت جلسه

تند خوانی .هشت جلسه

بازی فراوانی

چله سلامت

چله جذب

چله ارامش

عضویت  50تومن.💫

: گروه چالش و سحرخیزی.

کارای گروه عملیه

سه ماهه

اول برنامه ساده

اما کم کم بیشتر میشه.

هدف گزاری 

و برنامه ریزی روزانه

ستاره قطبی.

هذف گزاری برای سال جدید

سه ماهه 60

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
2706