2733
2734
عنوان

اظهار فضل های بیهوده

135 بازدید | 8 پست

چه خوبه آدم علم یچیز رو نداره اظهار نظر نکنه

اگر اظهار نظر کرد و یه نفر درستش کرد

مقاومت نکنه و حرف خودشو تکرار نکنه

شاید اونی که داره اصلاح میکنه حرف رو کلی سالهای زندگیش رو روی اون رشته درسی به فنا داده  

استاد همه چی دون نشید راجب چیزایی که نمیدونید پافشاری نکنید

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیشده

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
چیشده

الان بگم بحث تاپیک منحرف میشه ب اون لعنتی

اومده میگه اسپند دود نکنید اسپند میکروب رو از بین میبره نه ویروس

میگم ویروس جزو میکروب هاست

میگه ویروس ویروسه میکروب میکروب

ینی شمام ببخشید شلکنگو گرفت رو شش سال میکروبیولوژی خوندن من  

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
الان بگم بحث تاپیک منحرف میشه ب اون لعنتی اومده میگه اسپند دود نکنید اسپند میکروب رو از بین میبره ن ...

خخخخ عزیزممم توجه نکن 

اینجا همه استادن و دانا 

یکی اومد میگ لازم نیس مادرا نگران باشن چون بچها نمیگیرن از لحاظ علمی مادر نباید نگران بچش باشه😤😤🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
خخخخ عزیزممم توجه نکن  اینجا همه استادن و دانا  یکی اومد میگ لازم نیس مادرا نگران باشن چ ...

😂😂😂 واقعا نوبرشو اوردن

2738
😂😂😂 واقعا نوبرشو اوردن

😹😹😹😹🤦‍♀️