2733
2734
عنوان

شوهر بی فکر من مسافرت میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 90 پست
ساکشو ببند بده دستش بگو به سلامت موقع برگشت هم اول برو بیمارستان اگه جواب منفی بود بیا خونه 😒

اون اگه ب این چیزا فکر میکرد ک هوس مسافرت نمیزد ب سرش

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای فک کنم بار صدم باشه که دارم نی نی سایت اینو میگم: بچه های زیر ۱۴ سال هیییچکس تا حالا فرم شدی ...

با کدوم منبع داری حرف میزنی عزیزم 

اینا همه اش چرته 

تو همون چین هم کلی بچه فوت شده 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
واااای فک کنم بار صدم باشه که دارم نی نی سایت اینو میگم: بچه های زیر ۱۴ سال هیییچکس تا حالا فرم شدی ...

واللا یسره برا من پیام میاد کودکان زیر 5 سال خانمهای باردار و افراد مریض گروههای پرخطرن

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2731
چرا ميترسي ؟ عيد به همين شلوغياشه خوش ميگذره كه  بچتم نگران نباش اينقدر ادم هست كمكت ميكنن تو ...

جدي نگفتي  

اهل كجايي

اينقدر شجاعي؟؟!!

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
بگو ما نمیایم خودت برو دیگه کشون کشون که نمیبرتت

من اگه باشم بازم رعایت میکنه. بیشتر از خودش میترسم بره بگیره بخداااا

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊
شما تو کدوم دنیا زندگی میکنید عایا؟    

چه ربطي داره ؟! مگه خبرا نميخوني اكثرا كه گرفتن خوب شدن مرخص شدن و احتمالا تا عيد ايشالله همه خوب ميشن تموم ميشه اين بدبختي 

hair coloris ~ hair keratin 
2738
از دیشب تا حالا هنگم. تو برف گیر کردن عین خیالشون نیست میگن مستقیم میریم ویلا! آخه چقدر نادونن

😂😂😂😂😂

من به شوهرم گفتن فقط اینا ویلا دارنا خدا شانس بده😂😂😂😂

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
عيد داره ميگه بعدشم ايشالله تا عيد تموم ميشه اين وضعيت الهي امين  تا عيد اگه اونا گرفته باشن م ...

بیماری ای که دوره نهفتگیش به ماهه یعنی تا 20 روز دیگه تموم میشه؟! مثلا اگه یکی الان داشته باشه تازه عید مشخص میشه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

شوهرمنم گیرداده گفته توهفته بعدبروشهرستان براعیدمنم میام هرچقدمقاومت کردم فایده نداشت میرم اگ زنگمم زدکم محلی بهش میکنم تاحالش جابیاد.بی تربیتودلوم میخادخفش کنم برم شهرستان اونجاخبلی شلوغ پلوغه دائم میگیرن آدموبوس میکنن

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

همین دیروزپریروز یه پرستاره تولاهیجان فک کنم 28سالش بود فوت کردبدون هیچ ببماری.بعدشم مادراینجوریه دیگه بیشترازخودش نگران بچشه 

اگه ویلا بود ک بازم خیالم تخت بود. میخواد بره اراک خونه پدر و مادرش پرجمعیتم هست و پر رفت و امد

والا همون ویلا رفتنم درست نیست ! اگه مسافرت نمیرفتن کل ایران پخش نمیشد

2706