2737
2734
عنوان

دیروزرفتیم خریدلباس عید

| مشاهده متن کامل بحث + 2226 بازدید | 102 پست
یعنی عید نمیری خونه پدرو مادرت .؟من 3 ماهه نرفتم .عید شوهرم خونه نمیمونه حتما میره شهرستان .خدا کنه ...

خاستیم بریم مسافرت ک اینجوری شد عید نریم میمیریم تو خونه اینجا غریبیم شهرستانم ویروس هست ولی همه فامیلا خیلی وقته ندیدنمون همه ماچ و دست 😬 پسرمو میگیرن خدا رحم کنه و همه رو دربرابر بیماری حفظ کنه

همه شرایط فعلی رو میدونن و اگاهن نیازی نیس وقتی یکی با خوشحالی از چیزی تعریف میکنه ذوقشو کور کنیم&nb ...

نیاز هست جامعه یک زنجیره هست رفتار اشتباه من میتونه جون صدها ادم دیگه به خطر بندازه 

در شرایطی که کشورمون بعد از چین که مرکز شیوع ویروس هست! دومین امار مرگ و میر تو جهان داره معلومه که ما از پیامدهای قضیه اگاه نیستیم و داریم با این نااگاهی تیشه به ریشه خودمون میزنیم

شرایط خطرناکه جز موارد ضروری از منزل خارج نشید

این کار موثرترین و راحت ترین کار برای جلوگیری از گسترش ویروسه در مقابل فداکاری پزشکان و کادر درمان هیچه لطفا با این کار به خودمون و هم وطنامون کمک کنیم قبل از اینکه شاهد یه فاجعه باشیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هی همش کرونا کرونا کرونا بابا بسه دیگه یعنی چی که خرید نرید و بیرون نرید و فلان و بهمان همین کارارو ...

چه اتفاقی باید بیافته که متوجه بحران و وخامت اوضاع شید و بترسید؟ 

بعد از چین که مرکز شیوعه دومین امار مرگ و میرو تو جهان داریم

ترس همیشه بد نیست گاهی ترسیدن لازمه تداوم بقاست

تو این مورد ترس بهتر از سهل انگاری و نادیده گرفتن واقعیت موجوده 

2728
تو این وضعیت شیوع بیماری با کل خونواده رفتید بازار خرید سلامت خانواده و اطرافیانتونو به خطر انداختید ...

اینا همونایین که تا تعطیل میشه میرن شمال

واقعا که

مااز وقتی شنیدیم کرونا اومده خودمون رو قرنطینه کردیم تو خونه کلی حساسیت نشون میدیم نسب به نظافت بعد اینا رفتن خرید 

فکر کنم عید دیدنی ماچ و بوس و غیره هم دارن

ای خدا 

بعدم ما کرونا میگیریم اینا هیچیشون نمیشه😠😡

الان بقیشم میزارم فقط رنگاشون توعکس باواقعیت فررق میکنه توعکس کفشش کمرنگ ترافتاده

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2740
چه اتفاقی باید بیافته که متوجه بحران و وخامت اوضاع شید و بترسید؟  بعد از چین که مرکز شیوعه دوم ...

فکر نمیکنی امار اشتباه رو داری میگی الان امریکا خییییییییییلییییییی جمعیت بیشتری مرگ و میر داشتن بعدم نمیشه که زندگی تعطیل کرد ادم یه بار میمیره چه با کرونا چه بی کرونا و فکر نمیکنی امار مرگ و میر توسط تصادفات و سیل و زلزله خیییلی بیشتر از این کرونا ست کی به اونا اهمیت داده پس واسه اینکه تصادف نکنیم هیچ وقت از خونه بیرون نریم چون احتمال داره ماشین بهمون بزنه 

میشه برای واقعی شدن تیکر بارداریم یه صلوات بفرستین🙏🙏
مبارکت باشه حالا عکس لباساتون میزاری چقد دلم خرید میخاد هفت ماهه خانوادم ندیدم ذوق داشتیم عید بریم ...

گذاشتم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
تو این وضعیت شیوع بیماری با کل خونواده رفتید بازار خرید سلامت خانواده و اطرافیانتونو به خطر انداختید ...

مامانم دیروز بازار بود می گفت جز منو فروشنده ها هیشکی نبود شاید کلا ده نفر  

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706