2737
2734

سلام به همگی .من نفقه و مهریه و رو اجرا گذاشتم ولی همسرم ادرس خونشون رو عوض کردن الان و ثنا بهم گفته ده روز فرصت دارید ادرس جدید رو بگید . ما هم ادرس جدیدیشون رو نداریم یک بار هم گفتیم بدن ولی اشتباه داده بودن.چیکار کنم

وکیل نداری؟ اون باید پیگیری کنه

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ادرس پدریشو بده خواهری برادری هیچ کس و کاری نداره عمویی

ادرس خواهر برادرشو ندارم چون تهرانن خودشونم رفتن یک شهر دیگه ! ادرس دروغی دادن به ما الان 5 ماهه از کشور فرار کرده شوهرم

2728
نه ندارم 

با این شرایط خاصی که داری و میگی ادرس هیچکس رو ندارید، شوهرتم از کشور فرار کرده ، بهتر نیست یه وکیل بگیری؟؟ اخه تا کی میخوای از نی نی سایت مشاوره بگیری؟

وکیل ها خبره هستن و راه و چاه نشونت میدن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2740
ادرس خواهر برادرشو ندارم چون تهرانن خودشونم رفتن یک شهر دیگه ! ادرس دروغی دادن به ما الان 5 ماهه از ...

هر کس و کاری که داری همونو بده فقطمیخوان به دست یکی برسه و بعدش بهت حکم جلب میدم که اگه خارج باشع به دردت نمیخوره حکم جلب 

یه چیزی میگم ممکنه ناراحت شی ، اما حقیقت رو باید بپذیری 

عزیزم اگه طلاق میخوای ، بگذر از حقوقت و شر رو بکن بره

وگرنه با این شرایط فقط جیبت خالی میشه و سالها عمرت رو اوی دادگاهها تلف میکنی و اعصابی برات نمیمونه

اینجا مرد رو هزار بار دادگاه احضار میکنه،  باز ما زنها نمیتونیم حقمونو بگیریم و کلی راه برای پیچوندن مهریه و نفقه هست 😔 چه برسه به این که کلا اثری ازش نیست

شماره کسیو ندارم 

ادرس  خونه خودتو نو بده بگو گاهی میاد اینجا خودم میدم دستش ببین قبول میکنم مهم اینه که اون احضاریه رو یکی دریافت کنه و بعدش اون نیومد برای اون حکم جلب صادر می‌کند که تو هم همین میخوای