2737
2734
عنوان

داییم مسخره ام میکنه 😥😥بخاطر سبزه بودنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1735 بازدید | 135 پست

والا داییایه منم دست جمعی به دماغ من گیر میدن 😂اصلا بهم میگن نرگس دماغ 😂منم قبلا خیلی حرص میخوردم 😂

الان میگم عااااره حلال زاده به داییش میره و هااااار هاااار 😂خودمو زدم به بی عاری و کلا به قیافه دوست دختراشون و قیافه خودشون گیر میدم .... 

اونام میبینن من بدترم ساکت میشن دیگه 😂

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز من منتظرم ببینم مسخره میکنه یانه که البته مطمعنم میکنه ایندفه واقعا جوابشو میدم قول دادم ب خودم

ولی انصافا خود شما اگر یه پسری بیاد خواستگاریت که سبزه باشه بهش جواب میدی؟

تو همین سایت بارها دیدم که دخترها میان و با افتخار میگن که پسره رو رو کردیم سبزه بود زشت بود هزارتا توهین میکنن

تازه یکیشون میگفت مثل کتلت سوخته است!!!

دقیقابعدشم هرکی ی قیافه ای داره من خودم سفیدایی رودیدم ک فقط سفیدبودن واصلا قشنگ نبودن وهیچ جذابیتی ...

دقیقا درسته رنگ پوست که ملاک نیست ولی نمیدونم این دایی من چرا اینقد سبزه هارو مسخره میکنه شانس منم بین خاهرام فقط من سبزه ام که گیر داده به من 😂😂

🥰
2728
ولی انصافا خود شما اگر یه پسری بیاد خواستگاریت که سبزه باشه بهش جواب میدی؟ تو همین سایت بارها دیدم ...

بخدا من اصلا رنگ پوست برام مهم نیست حتی عاشق رنگ پوست خودم هستم اره بخدا اگ خواستگار سبزه داشته باشم بهش جواب مثبتم میدم اگه پسره خوبی باشه 

🥰
دقیقا درسته رنگ پوست که ملاک نیست ولی نمیدونم این دایی من چرا اینقد سبزه هارو مسخره میکنه شانس منم ب ...

ولش کن بگومن همه چیزم خاصه حتی رنگ پوستم وافتخار میکنم ک مثل تونیستم😂😂

ميدوني ياد چي افتادم 

منم صورتم سبزه روشن با ابرو وچشم ومو مشكي 

بعد يه همسايه داشتيم شوخي ميكرد ميگفت سياه لاكو( دختربه گيلكي ميشه لاكو)

منم ميگفتم انشالله زنت سياه در بياد با بچت 

الان خانومشم صورت سبزه هست هم بچش خودشم سفيد😜😜😜

2738
والا داییایه منم دست جمعی به دماغ من گیر میدن 😂اصلا بهم میگن نرگس دماغ 😂منم قبلا خیلی حرص میخوردم ...

خوب کاری کردی جوابشونو دادی منم بخاطر مامانم چیزی بهش نگفتم تاالان ولی از الان ب بعد منم جوابشو میدم 

🥰
بخدا من اصلا رنگ پوست برام مهم نیست حتی عاشق رنگ پوست خودم هستم اره بخدا اگ خواستگار سبزه داشته باشم ...

چون خیلی از دخترا تو همین سایت میان مسخره میکنن همون مورد که من گفتم دختره ناراحت بود 

مثل فیلم کره ای ها اومده بود میگفت پسره چطور جرات کرده از من خواستگاری کنه!!!

احتمالا به زنشم ميگه....

حالا ملت براي اينكه بگن سبزه خوبه سفيد پوستارر خراب ميكنن

حفظ تعادل بلد نيستين ملت؟؟😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ولش کن بگومن همه چیزم خاصه حتی رنگ پوستم وافتخار میکنم ک مثل تونیستم😂😂

ایندفه میخام این جواب هایی که گفتین رو بهش بگم .. اخه قبلش نمیدونستم چی باید بهش بگم 

🥰
2706