2737
2739
عنوان

داییم مسخره ام میکنه 😥😥بخاطر سبزه بودنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 135 پست

لجش از زن سبزش گرفته به اون نمی تونه ویزی بگه ، سر تو خالی می کنه✌

بی اهمیت باش خودس کم کم ول می کنه

میبینه تو حساسی هی ادامه میده👊👊👊👊👊👊

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو تو ام مث شیربرنج میمونی همیشه انگار بیحالو رنگ پریده ای    

جالب اینجاس خودش دوتا دختر داره هیچکدوم بور در نیومدن باز حداقل من چشمام رنگیه ولی باز گیر داده به من ول کنم نیست

🥰

خواهر زاده منم سیاهه. همیشه نسبت به خواهرش اعتماد به نفسش پایینه.

با اینکه دانشگاه بهتری قبول شده. رشته خوب. و الانم شغلش خئبه. سال ائل شش میلیون درآمدشه.

اما بازم اعتماد به نفس نداره.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
اخه بزرگتره میگم زشته بعد مامانمم همش میگه شوخی میکنه به دل نگیر ولی شوخی یک بار دوبار نه صد بار&nbs ...

ببخشید ولی اگ بزرگتر باشه باید متوجه باشه ک نباید شوخی های بیجا بکنه

بعضیا واقن فک میکنن خیلی نمکن

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
2740
خوب چراازمامانت نمیخوای که بهش بگه رفتارشو عوض کنه مخصوصاتوی جمع😒واقعاکه.

مامانم اینقد این داداششو دوس داره که دلش نمیاد بهش بگه بالا چشمت ابروعه.. منم دیگه ۲۲ سالمه زشته جلوی جمع وقتی اونجوری میگه دلم میخاد آب شم برم تو زمین ولی ایندفه گفتم اگه مسخره کرد باید ی چیزی بهش بگی 

🥰
اخه بزرگتره میگم زشته بعد مامانمم همش میگه شوخی میکنه به دل نگیر ولی شوخی یک بار دوبار نه صد بار&nbs ...

ولی فکر کنم جذابباشی پوست سبزه با چشم رنگی به نطر من خیلی جذابه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706