2737
2734

اول از همه من از همه نی نی سایتیها ممنونم که منو راهنمایی کردن وگرنه با تصمیمات بچه گانه ام زندگیمو میپاشوندم ...دوم اینکه اینقد  به شوهرم محبت کرده بودم که تمام محبتها رو وظیفه میدونست و میگفت تو لیاقت نداری بهت محبت کنم تا اینحد وقیح شده بود..من از شنبه تا امروز باهاش یک کلمه حرف نزدم به جز مواقع ضروری..اصلا محبت نکردم و مثل ی آدم خشک بودم که فقط براش غذا میپزه ،آخ که چقد حال داد خودم بودم..امروز دیدم بهم اس داد و ازم معذرت خواهی کرد بخاطر تمام رفتاراش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم تمام کسایی که بهم کمک کردن به تمام آرزوهاشون برسن

منم از ۴ شنبه هفته پیش همینطورم از دیروز هی میخواد آشتی کنه ولی من اعتناش نمیکنم چون هنوز معذرت خواهی نکرده با اینکه مقصر بود

خدایا مرسی
2731
منم از ۴ شنبه هفته پیش همینطورم از دیروز هی میخواد آشتی کنه ولی من اعتناش نمیکنم چون هنوز معذرت خواه ...

من چهارسال ه که پدرمو در آورد شده بودم  تو سری خورش..پس مشکل از منمه خنگ بود که اینقد بهش بها دادم فک کرد چه گوهی هست

2738

شوهرمن کلی معذرتخواهیم کرده و من باز بهش بی محلم تا حسابی ادم بشه..باهاش حرف نمیزنم غذا هم واسه خودمو بچه هام میخوریم جمع میکنم هر وقت گشنش شد خودش میره میخوره....مردا رو ابدا نباید لوس کرد.

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
شوهرمن کلی معذرتخواهیم کرده و من باز بهش بی محلم تا حسابی ادم بشه..باهاش حرف نمیزنم غذا هم واسه خودم ...

دقیقا حیف که من اینو تازه فهمیدم..واقعا لیاقت محبت و خوبی های منو نداره

منم خیلی اویزون شوهرم بودم از وقتی خودمو عوض کردم و نشون دادم بی عشقش نمیمیرم خیلی بهم محبت میکنه او ...

اوهوم ...ولی اوایل خیلی تو خلوت خودم گریه میکردم بخاطر بی محبتی و رفتاراش،با اینکه هنوزم تو دلم آشوبه ولی نمیزارم بفهمه که برام مهمه ...

2706