2737
2739

احتمالش هست من چند ساله پیش با این تصور که تخمکگزاریم گذشته دوروز قبل پری رابطه  محافظت نشده داشتم با کمال تعجب دوازده روز عقب انداختم و باردار شدم همه چی ممکنه صبر من اگه تا یه هفته دیکه پری نشدی احتمالا بارداری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید چهارده روز از رابطه بگذره تا بی بی نشون بده یا حداقل ده روز که ازمایش نشون بده دو روز دیگه یه تست بزن اگه منفی بود چهار روز بعدش بزن ایشالا که هرچی دوس داری همون بشه نمیدونم دوس داری باردار باشی یا نه

باید چهارده روز از رابطه بگذره تا بی بی نشون بده یا حداقل ده روز که ازمایش نشون بده دو روز دیگه یه ت ...

برام فرقی نداره یجورایی میدونستم نمیشه اولین بارم بود رابطه بدون جلوگیری ولی الان پریود نشدم تو شوکم

برام فرقی نداره یجورایی میدونستم نمیشه اولین بارم بود رابطه بدون جلوگیری ولی الان پریود نشدم تو شوکم

البته شاید واکنش بدنتون به اسپرم باشه معمولا وقتی میری تو اقدام سیستم بدن بهم میخوره ایشالا که هرچی صلاحته همون بشه واسه منم دعا کن تستم مثبت شده و کاش نی نیم پسر باشه اخه دوتا گلدختر هم دارم محتاجم به دعاتون امشب شب ارزوهاس منم فراموش نکن خواهرم

2738