2737
2734
عنوان

باردارم و درد سنگ کلیه کلافم کرده

3025 بازدید | 582 پست

بچه ها من پارسال تو دوتا از کلیه هام سنگ ریزه داشتم که یکیش دفع شد ولی سنگ کلیه ی سمت راستم موند الان حرکت کرده اومده گیر کرده تو حالب درده وحشتناکش داره منو می کشه وقتی میگیره نفسم بند می یاد و فقط جیغ می کشم دکترا هم میگن چون بارداری کاری نمیشه کرد پس من بدبخت چیکار کنم 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
بمیرم برات دردت رو کشیدم

آخه عزیزم من باردارم مسکنم نمیتونم بخورم فقط استامینوفن ساده که اونم هیچ تاثیری نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو عطاری بگو من ی معجون گرفتم راحت دفع شد اگه برا کوچولوت ضرر نداشته باشه

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....
2728
برو عطاری بگو من ی معجون گرفتم راحت دفع شد اگه برا کوچولوت ضرر نداشته باشه

چه معجونی اسمشو بگو 

برات صلوات میفرستم تا ظهر ایشالله دفع شه

فقط تا میتونی آب بخور رو راه برو

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....
آخه عزیزم من باردارم مسکنم نمیتونم بخورم فقط استامینوفن ساده که اونم هیچ تاثیری نداره 

قرص گشاد کننده مجاری ادرار بابد بخپری

من نوزادم ی سالشه سنگ داره

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2738
قرص گشاد کننده مجاری ادرار بابد بخپری من نوزادم ی سالشه سنگ داره

وااای خدا چجوری تحمل میکنه 

مرسی عزیزم 

بمیرم برات عزیزدلم 😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

نداجونم برات خصوصی نوشتم چیکار کنی عزیزدلم ندای خوشگلم بمیرم برات که درد نکشی😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
2706